Magyar Tudományos Művek Tára

nemzeti tudományos bibliográfia

Szabadon elérhető

Az MTMT-ben tárolt publikációk keresése cím, szerző, téma szerinti szűrési, továbbá listázási és nyomtatási lehetőségekkel

Részben nyilvános

Frascati kereső, szerzői és intézményi statisztikák, adatszolgáltatások, ellenőrző eszközök, egyedi riportok

Regisztrált felhasználóknak

Publikációk adatainak rögzítése, szerzői és intézményi adatok szerkesztése, listák, táblázatok, riportok készítése, regisztráció

Kifogásolható gyakorlatot folytató folyóiratok listája 2024

Az alább felsorolt folyóiratokban 2024-ben megjelenő cikkek az MTA által felügyelt minősítő eljárásokban, pályázatokban nem számolhatók el tudományos közleményként, s így az ezekre kapott idézetek se vehetők számításba. Ez a lista az un. Norvég lista nullás értékelésű, nem hazai folyóiratait tartalmazza. A lista 2024 január-februárban, a közzétett 2024-es végleges értékelések alapján frissítésre kerül.

Az MTMT-ben Norvég listásnak megjelölt folyóiratok részletes listájának letöltése.

Az aktuálisan érvényes lista:

A listában a folyóirat nevére kattintva megjeleníthető a folyóirat értékelését részletező oldal. (A lista nem tartalmazza az időközben eltávolított folyóiratokat.)

# Folyóirat címe / nemzetközi címe (a Norvég lista szerint) MTMT ID
1# ISOJ Journal20127651
2@ulaMEdieval20127652
3[tilt]20127653
41650-1850 : Ideas, Aesthetics, and Inquiries in the Early Modern Era10039891
52G20127654
63L: Language, Linguistics, Literature. The Southeast Asian Journal of English Language Studies10033303
7A + Architectuur20127655
8A Contracorriente: una revista de estudios latinoamericanos10065555
9A Current Bibliography on African Affairs20127656
10A mínima20127657
11İTÜ dergisi/a, (mimarlık, planlama, tasarım) / A|Z ITU Journal of the Faculty of Architecture10034920
12A+T20127658
13A1010030498
14ABA Bank Marketing10078750
15ABB review10029609
16ab-Original: Journal of Indigenous Studies and First Nations and First Peoples´Cultures20127661
17Abstracta: Linguagem, mente e acao20127664
18Abstracts in Anthropology20073562
19Abstracts in Social Gerontology20127665
20Abstracts with programs (Geological Society of America)10033134
21ABU Technical Review10075345
22Academic Exchange Quarterly10059982
23Academic Journal of Research in Business and Accounting20127666
24Academic Journal of Research in Economics and Management20127667
25Academic Physician & Scientist20127668
26Academic Research International10034915
27Académica20095540
28Academy of Accounting and Financial Studies Journal (AAFSJ)10035642
29Academy of Educational Leadership Journal (AELJ)10060279
30Academy of Entrepreneurship Journal10059072
31Academy of Marketing Studies Journal (AMSJ)10069815
32Academy of Strategic Management Journal (ASMJ)10031518
33Acción Pedagógica20127669
34Accountancy20127670
35Accounting & Taxation20127671
36Accounting and Finance Research10036262
37Acervo20127672
38ACM Communications in Computer Algebra10042123
39ACM Inroads10074882
40ACM SIGAda Ada Letters20127673
41ACM SIGAPP Applied Computing Review1290264
42ACM Transactions on Internet of Things (TIOT)20098086
43Acolhendo a Alfabetização nos Países de Língua Portuguesa20127674
44Açoreana : revista de estudos açoreanos / Açoreana20127675
45ACS Nanoscience Au20103131
46Shengxue Xuebao / Acta Acustica10052333
47Acta Antiqua Ostrobotniensia20127677
48Acta Bibliothecae Regiae Stockholmiensis20127679
49Acta Biologica Universitas Daugavpiliensis10020763
50Acta Bioquimica Clinica Latinoamericana15523
51Acta Byzantina Fennica20127680
52Acta chirurgiae orthopaedicae et traumatologiae Cechoslovaca10010976
53Acta Chirurgica Belgica37
54Acta Chirurgica Italica39597
55Acta Comportamentalia10020680
56Acta Endoscopica1405661
57Acta Linguistica10012644
58Acta Marisiensis. Philologia20127683
59Acta Medica Nagasakiensia10040418
60Acta Neurologica Scandinavica, Supplementum10005532
61Acta Odontológica Venezolana10063949
62Acta Ophthalmologica, Supplementum10079891
63Acta orthopaedica. Supplementum10075374
64Acta oto-laryngologica. Supplementum10005909
65Acta Psychiatrica Scandinavica Supplementum10039987
66Acta Sociologica, Supplement20127685
67Acta Technica Corvininesis10019198
68Acta Universitatis Danubius. Œconomica10016653
69Acta Universitatis Sapientiae Philologica10016513
70Action Learning and Action Research Journal (ALARj)20127690
71Action Research International20127691
72Action Researcher in Education20127692
73Актуальні проблеми економіки / Actual Problems of Economics10015043
74Acute Medicine Journal10036931
75Adab - Addab Journal of the Faculty of Arts20127693
76Addiction Abstracts20127694
77Adelphi Series20127695
78Adopsjonsforum20127698
79Adorno Studies20127699
80Adult Education and Development10026959
81Advanced Dental Journal20127700
82Advanced Materials Letters10044740
83Advanced Science Letters10012955
84Advanced Studies in Biology20115781
85Advanced Studies in Theoretical Physics10014991
86Advanced Technology for Learning20127702
87Advances and Applications in Statistics20081430
88Advances in Aging Research20127704
89Advances in Analytical Chemistry20127705
90Advances in Anthropology10056687
91Advances in Applied Sociology10072200
92Advances in Cardiology10000023
93Advances in Chemical Research20122025
94Advances in Computing20127707
95Advances in Consumer Research4538
96Advances in Database Technology - EDBT20127708
97Advances in Early Education and Day Care10069286
98Advances in Economics and Business10035510
99Advances in Environmental Biology10033645
100Advances in Fuzzy Sets and Systems10049732
101Advances in Historical Studies20114986
102Advances in Human Resources Management and Organizational Development (AHRMOD)20127710
103Advances in Information Sciences and Service Sciences10049822
104Advances in Language and Literary Studies10040662
105Advances in Life Sciences10051975
106Advances in Management10019300
107Advances in Management and Applied Economics10025787
108Advances in Mechanics10036356
109Advances in Medical and Dental Sciences10033646
110Advances in microbiology10030593
111Advances in Natural and Applied Sciences10031262
112Advances in Nephrology10037864
113Advances in Nonlinear Variational Inequalities10050492
114Advances in Nursing20127712
115Advances in Nutrition and Food Science (ANFS)20078748
116Advances in Nutritional Research6055
117Advances in Operator Theory10075253
118Advances in Physical Education10088416
119Advances in Politics and Economics (APE)20063952
120Advances in Psychiatry10034688
121Advances in Psychosomatic Medicine10000027
122Advances in Robotics & Automation10058276
123Advances in Science, Technology and Engineering Systems Journal (ASTESJ)10073998
124Advances in Services Marketing and Management10000028
125Advances in Social Science and Culture (ASSC)20116479
126Advances in Systems Science and Applications10005783
127Advances in Virus Research155
128Advancing Women in Leadership10051199
129Advertising & Society Review20127715
130Advertising Age20127716
131Aequitas: A Journal of Political Philosophy and Society20127717
132AeroSafety World20127718
133Aesthesis: International journal of art and aesthetics in management and organizational life20127719
134Aesthetic Pathways20127720
135Aesthetik und Kommunikation20127721
136AFFRIKA: Journal of Politics, Economics and Society / AFFRIKA20079543
137Africa Confidential20127723
138Africa Research Bulletin: Economic, Financial and Technical Series20127724
139Africa Research Bulletin: Political, Social and Cultural Series20127725
140Africa Yearbook: Politics, Economy and Society South of the Sahara10080068
141African Communication Research20127726
142African Journal of Accounting, Auditing and Finance20111726
143African Journal of Biochemistry Research10033651
144African Journal of Biological Sciences (AFJBS)20082230
145African Journal of Business and Economic Research (AJBER)10087563
146African Journal of Business Management10009395
147African Journal of Communication20127727
148African Journal of Economic and Sustainable Development20127728
149African Journal of Environmental Assessment and Management10078756
150African Journal of Food Science10028693
151African journal of food science and technology20123921
152African Journal of Health Sciences10078757
153African Journal of Information Systems10066246
154African Journal of Microbiology Research10009512
155African Journal of Neurological Sciences10048228
156African Journal of Plant Science10027902
157African Journal of Political Science and International Relations10033655
158African Journal of Psychiatry10022895
159African Journal of Traditional, Complementary and Alternative Medicines10011269
160African Journal on Conflict Resolution20123265
161African Literature Today20127729
162African Media Review10075422
163African Renaissance20102068
164African Review of Economics and Finance20074503
165African Sociological Review20120966
166Afrika und Übersee10022371
167Afrikanistik online20080110
168AFROEUROPA : Journal of Afroeuropean Studies20127730
169Aftenposten (morgenutg. : trykt utg.)20070962
170AG - About Gender10071173
171Agalma20103049
172Agder Vitenskapsakademi Årbok20127731
173AGH Drilling-Oil-Gas20074798
174Agia Sion20127732
175Aging10015147
176Agora20127733
177Agora (Edmonton)20127734
178Agora Trujillo20127735
179Agrarian South: Journal of Political Economy20101999
180Agricultural Economics Research Review20113213
181Agricultural Sciences10030463
182Agrociencia10002893
183AIDS Alert10075437
184AIDS Clinical Care10075439
185Air & space power journal en Français / Air and Space Power Journal-Africa and Francophonie20127737
186Air Force Times20127738
187Air Power History20078392
188Air Power Review20127739
189Air, Soil and Water Research10061909
190AISHE-J: The All Ireland Journal of Teaching and Learning in Higher Education10072319
191Ajankohta : Poliittisen historian vuosikirja20127741
192Ajudikasi : Jurnal Ilmu Hukum20127742
193Akademiske sygeplejersker20127743
194Akadnmeia / Akadnmeia: Materials and Research in Platonism History20127744
195AKCE International Journal of Graphs and Combinatorics41181
196Akershus imellom20127745
197Aktuell Nordisk odontologi20070100
198Aktuell sikkerhet : Norges største sikkerhetsmagasin20127746
199Aktuelle Dermatologie2150071
200Aktuelle Ernãhrungsmedizin10012140
201Aktuelle teaterproblemer20127747
202AL IHKAM : Jurnal Hukum dan Pranata Sosial / AL IHKAM : Journal of Law and Social Studies20119689
203Alasbimn Journal20127748
204Alauda10007646
205Albion10000036
206Alfinge10087023
207Алгебра и анализ / Algebra i Analiz10004220
208Algemeen Nederlands Tijdschrift voor Wijsbegeerte20127750
209Algorithms Research20127751
210Alizés : Revue Angliciste de la Réunion10004879
211Aljamía20127752
212Al-Karmil: Studies in Arabic Language and Literature10023921
213Alkohol & Narkotika20127753
214Allegoria20127754
215Allegorica: A Journal in Medieval and Renaissance Literature20127755
216Allemagne d'aujourd'hui20094676
217Allergy, Supplement10062006
218Allpanchis20127756
219Alluvium 21st-Century Writing 21st-Century Approaches20110919
220Al-magallat al-tarihiyyat al-majribiyyat10010843
221Alpha Psychiatry20087161
222Al-Rafidain Engineering Journal10073491
223al-rāfidān / al-rāfidān Journal of western Asiatic studies20127757
224Alt om fiske20127758
225Altai Hakpo20127759
226Alternative Medicine Alert10053867
227Alternative Therapies in Women's Health10079440
228Alternatives: Turkish Journal of International Relations20065954
229Altrelettere20127761
230Aluze20127762
231Alzheimer's Care Quarterly10079441
232Alzheimer's Reports15719
233Amazônica - Revista de Antropologia20069011
234Ambiances20127763
235Ambulanseforum20127764
236Ambulatory Child Health10075469
237América Indígena20127765
238American Academic20127766
239American Baptist Quarterly20127767
240American Bee Journal204
241American Benedictine Review10014718
242American Book Collector20127768
243American Book Publishing Record20111330
244American Diplomacy10083571
245American Educational Research Association. Annual Meeting Program20127769
246American Foreign Policy Interests10025322
247American Indian Quarterly10078077
248American Institute of Architects. Forward20127770
249American International Journal of Social Studies10035058
250American Journal of Agricultural and Biological Science40356
251American Journal of Analytical Chemistry10032133
252American Journal of Animal and Veterinary Sciences10044596
253American Journal of Applied Psychology20127771
254American Journal of Applied Sciences10038161
255American Journal of Biochemistry10086151
256American Journal of Biochemistry and Biotechnology10019526
257American Journal of Bioinformatics Research10070829
258American Journal of Biomedical Engineering10054371
259American Journal of Business10048525
260American Journal of Business Education20123926
261American Journal of Chemistry20078800
262American Journal of Computational and Applied Mathematics20101047
263American Journal of Condensed Matter Physics10074034
264American Journal of Drug Delivery10049438
265American Journal of Economics10063147
266American Journal of Engineering and Applied Sciences10067342
267American Journal of Engineering Education20127772
268American Journal of Environmental Engineering10075034
269American Journal of Environmental Sciences10019594
270American Journal of Fluid Dynamics20072508
271American Journal of Food Technology10033683
272American Journal of Geographic Information System20116894
273American Journal of Geriatric Cardiology10006465
274American Journal of Health Studies20087864
275American Journal of Immunology10042927
276American Journal of Industrial and Business Management10068531
277American Journal of Infectious Diseases10059687
278American Journal of Information Systems20127773
279American Journal of Intelligent Systems10051413
280American Journal of Management10031150
281American Journal of Management Development20127774
282American Journal of Materials Science10072621
283American Journal of Mathematics and Statistics10073691
284American Journal of Media Psychology20127775
285American Journal of Medical and Biological Research10063170
286American Journal of Medicine and Medical Sciences10051603
287American Journal of Numismatics20127776
288American Journal of Operational Research10085042
289American Journal of Operations Research (AJOR)10032198
290American Journal of Organic Chemistry10056800
291American Journal of Plant Physiology10033693
292American Journal of Plant Sciences10024015
293American Journal of Police20127777
294American Journal of Polymer Science20116820
295American Journal of Recreation Therapy10035925
296American Journal of Signal Processing10072064
297American Journal of Sociological Research20070433
298American Journal of Sports Science10033698
299American Journal of Stem Cell Research20127778
300American Journal of Translation Studies20127779
301American Journalism Review20127780
302American Review of China Studies20127781
303American Review of Mathematics and Statistics10033712
304American Scientific Research Journal for Engineering, Technology, and Sciences (ASRJETS)10063016
305American Scientist280
306Americana : The Journal of American Popular Culture20127784
307American-Eurasian Journal of Sustainable Agriculture10026762
308Amérindia. Numéro spécial20127785
309Amity Journal of Economics (AJECO)20127786
310Amministrazione & Finanza20127787
311Amnesia vivace20127788
312AmS-Nett20127790
313Amsterdam Studies in the Theory and History of Linguistic Science : Series 2, Classics in Psycholinguistics20127792
314Grundtvig-Studier / An international journal for the study of Nicolai Frederik Severin Grundtvig (1783-1872)20127794
315Analecta Cartusiana20127797
316Analele Stiintifice ale Universitatii 'A1.I. Cuza' din lasi (Serie Noua), e. Lintgvistica10022363
317Anales de Filologia clásica20061075
318Anales de Medicina Interna10043460
319Anales del Instituto de lingüística20082291
320Anales Venezolanos de Nutrición10054638
321Analog Game Studies (AGS)20127798
322Per leggere. I generi della lettura / Analysis of literary texts of diffent genres20088309
323Analytical Abstracts20127799
324Analytical chemistry: An Indian journal10052793
325Anarchist Studies10025324
326Ancient Jew Review (AJR)20127800
327Anderseniana20127801
328Anestesia Pediatrica e Neonatale20127802
329Anesteziologie a Intenzivni Medicina10036934
330Anesthesia & analgesia case reports10059397
331Anesthesiology Clinics of North America10054166
332Anglistische Forschungen20127803
333Anglogermanica online10023234
334Animal Breeding Abstracts10023402
335Animal Review20127804
336Animation Journal20127805
337ANIMUS (St. John's)20127807
338Anistoriton20127808
339Annales Academiae Scientiarum Fennicae, Humaniora20127809
340Annales archéologiques arabes syriennes20127810
341Annales de Chirurgie334
342Annales de Gastroentérologie et d'Hépatologie343
343Annales de l'Institut Pasteur. Actualités10051501
344Annales de l'Institut Pasteur: Immunologie10082720
345Annales de Réadaptation et de Médecine Physique10062534
346Annales d'Oto-Laryngologie et de Chirurgie Cervico-Faciale10028575
347Annales d'Urologie398
348Annales Francaise d'Anesthesie et de Reanimation342
349Hindemith-Jahrbuch / Annales Hindemith20127811
350Annales Universitatis Mariae Curie-Sklodowska. Sectio A. Mathematica2116091
351Annali - Istituto Universitario Orientale. Sezione Gemanica10063549
352Annali del Dipartimento di Filosofia dell'Università di Firenze20127812
353Annali di archeologia e storia antica20119642
354Annals of British Medical Sciences (ABMS)20127813
355Annals of Cases on Information Technology (ACIT)20127814
356Annals of Diagnostic Paediatric Pathology20122041
357Annals of Emerging Technologies in Computing (AETiC)20093543
358Annals of Fuzzy Mathematics and Informatics10044674
359Annals of Genealogical Research20127815
360Annals of Innovation & Entrepreneurship10022626
361Annals of International Occupational Therapy20127816
362Annals of Joint20064641
363Annals of Management Science10033126
364Annals of Medicine and Surgery10060538
365Annals of Ophthalmology370
366Annals of Palliative Medicine10065202
367Annals of Scholarship20127817
368Annals of Surgical Innovation and Research10031402
369Annals of the Bhandarkar Oriental Research Institute10074409
370Annals of the Pediatric Rheumatology (APR)10035251
371Annals of the University of Craiova for Journalism, Communication and Management (AUCJCM)20111969
372Josei shigaku / Annals of Women's History20127818
373Annuaire du Collège de France : Résumé Des Cours et Travaux10032669
374Annual Bibliography of English Language and Literature20127819
375Annual of Psychoanalysis10022644
376Aarbøger for nordisk oldkyndighed og historie / Annual of the Royal Society of Northern Antiquaries20127821
377Annual of Urdu Studies20127822
378Oversigt over selskabets virksomhed (Det Kongelige Danske Videnskabernes Selskab) / Annual report (Royal Danish Academy of Sciences and Letters)20127823
379Annual Review of Chaos Theory, Bifurcations and Dynamical Systems20099594
380Annual Review of Food Science and Technology10015184
381Annual Review of Language Acquisition20127824
382Annuario dell'Istituto Storico Italiano per l'Eta Moderna e Contemporanea20127825
383Antarctica Journal of Mathematics20127826
384Antenna10023340
385Antennae: The Journal of Nature in Visual Culture20127827
386AntePodium20127828
387Anthos: Garten- und Landschaftsgestaltung10012144
388Anthropoetics20127829
389Anthropological Science. Japanese series10072487
390Anthropologist10022901
391Anthropology News20127830
392Anthropology of Contemporary Middle East and Central Eurasia20127831
393AnthroVision10071069
394Anti-Cancer Drug Design429
395Antigone. Quadrimestrale di critica del sistema penale e penitenziario / Antigone20127832
396Antike Welt. Zeitschrift für Archäologie und Kulturgeschichte10022570
397Antimicrobics and Infectious Diseases Newsletter10075526
398Antipodes: A Global Journal of Australian/New Zealand Literature10052702
399Antisemitism Studies20062505
400Antropo10019768
401Antropologia Museale20127834
402Antropología y Derecho20127835
403Antropologiske skrifter20127836
404Antwerp Papers in Linguistics20127837
405Anuari de filologia. Secció D, Studia Graeca et Latina20127838
406Anuario Brasileño de Estudios Hispánicos (ABEH)20127839
407Anuario de Estudios Filologicos10087660
408Anuario de Letras20127840
409Anuario de Lingüística Hispánica20127841
410Anzeiger für die Altertumswissenschaft10027936
411AP: Online Journal in Public Archaeology20062315
412ASIA PACIFIC JOURNAL OF RESEARCH IN BUSINESS MANAGEMENT / APJRBM20127842
413Apollon : Forskningsmagasin for Universitetet i Oslo42353
414Applied Analysis and Optimization20127843
415Applied and Computational Mathematics: an international journal10011301
416Applied Corpus Linguistics20127844
417Applied Economics and Finance20127845
418Applied Finance and Accounting10082833
419Applied Financial Economics10017132
420Applied Financial Economics Letters10020378
421Applied GIS10079269
422Applied Marketing Analytics20102449
423Applied Mathematical Sciences10029478
424Applied Mathematics20127846
425Applied Mathematics10022446
426Applied Mathematics & Information Sciences10032941
427Applied Physics Research20075703
428Sémiotique appliquée / Applied Semiotics10022327
429Applied Statistics20127847
430Appropriate technology473
431APS Bulletin20127848
432Aptum. Zeitschrift für Sprachkritik und Sprachkultur10010929
433Apuntes Hispanicos20127850
434Aquarius Poetry Magazine20127851
435AR : Revista de Derecho Informático20127852
436Arab Journal of Mathematical Sciences10036667
437Arab World English Journal10057120
438Arabeschi20127853
439Arabesques20127854
440Arbeidshesten20127855
441Arbeit - Bewegung - Geschichte. Zeitschrift für historische Studien20127857
442Arbeit. Zeitschrift für Arbeitsforschung, Arbeitsgestaltung und Arbeitspolitik10017919
443Arbeitsblätter für Restauratoren20127858
444Arbejderhistorie: Tidsskrift for historie, kultur og politik20127859
445Arbetarhistoria20127861
446Arborescences20120632
447Arca Lovaniensis20127862
448ARCH+ : Archplus10020126
449Archaeological Review from Cambridge10055105
450Archaiologikon Deltion20068498
451Arche - tidskrift för psykoanalys, humaniora och arkitektur20127864
452Archeologia Classica10065089
453Archeomatica10085913
454Architectura10000100
455Architectura (København) : arkitekturhistorisk årsskrift20068698
456Architectural Research in Finland (ARF)20127866
457Architecture Australia20127867
458Architecture Research20127868
459Archithese (Niederteufen) : Zeitschrift und Schriftenreihe für Architektur10027904
460Archivar: Zeitschrift für Archivwesen20127869
461ARCHIVES OF BIOLOGICAL SCIENCES10011305
462Archives of Family Medicine16027
463Archives of forensic psychology10086662
464Archiv für Naturschutz und Landschaftsforschung / Archives of Nature Conservation & Landscape Research40344
465Archives of Psychology20127870
466Archivio Storico dell' Emigrazione italiana20127871
467Archivo de Filología Aragonesa10022325
468Archivos de Medicina10019954
469Archivos de Medicina Veterinaria511
470Archivos Latinoamericanos de Producción Animal10050672
471Archäologie in Deutschland10060121
472Arctic & Antarctic: International Jurnal of Circumpolar Sociocultural Issues20127872
473Arctic Medical Research20127874
474AREA20127875
475ARENA report20127876
476Argentinian Journal of Applied Linguistics10074205
477Argos: Revista de la Asociación Argentina Estudios Clásicos20127878
478Argumentos20077573
479Ariadne20127879
480ARIANE: Revue d'études littéraires francaises20127880
481Arina - Nordisk tidskrift for kvensk forskning - Pohjoismainen kveenitutkimuksen aikakausjulkaisu20100275
482Arizona Journal of Hispanic Cultural Studies20127881
483Arkansas Quarterly. A Journal of Criticism20127882
484Arkheion20127883
485Arkitekturårbok20127886
486Arkivmagasinet20127887
487Arkivråd20127888
488Arms Control Today10065678
489Army Times20127889
490ARPN Journal of Systems and Software20127890
491Arquivos brasileiros de endocrinologia e metabologia10007730
492Art & Research: A Journal of Ideas, Contexts and Methods20127891
493Art Bulletin of Nationalmuseum Stockholm20068562
494Art Education Research20127892
495Art Libraries Journal (ALJ)20068567
496Art, Antiquity and Law10024331
497Arte dei giardini20127893
498Arte documento20068576
499Artificial intelligence research10024576
500Artl@s Bulletin10058401
501Arts10088048
502Arts and International Affairs20127894
503Arts and Social Sciences Journal10040699
504Arts and the Market20093127
505ASA Refresher Courses in Anesthesiology20127895
506ASEAN Journal on Hospitality & Tourism20076050
507ASEE Prism10068495
508Asia in Focus20085471
509Asia Marketing Journal20127896
510Asia Pacific Journal of Arts and Cultural Management20127897
511Asia Pacific Journal of Economics and Business10020383
512Asia Pacific Journal of Linguistics20127898
513Asia Pacific journal of pharmacology548
514Asia Pacific Mathematics Newsletter10069313
515Asian Affairs10060260
516Asian Business Review (ABR)20083449
517Asian Culture and History10067056
518Asian Development Policy Review10040703
519Asian Economic and Financial Review (AEFR)10040704
520Asian Journal of Agricultural Extension, Economics & Sociology10066096
521Asian Journal of Agriculture and Rural Development (AJARD)10040707
522Asian Journal of Animal and Veterinary Advances10015385
523Asian Journal of Biochemistry10033715
524Asian Journal of Business Ethics10067741
525Asian Journal of Business Research20101358
526Asian Journal of Distance Education20082343
527Asian Journal of Economic Modelling10040714
528Asian Journal of Empirical Research10040717
529Asian Journal of Environment and Disaster Management20127899
530Asian Journal of Humanities and Social Studies10032806
531Asian Journal of Management Research10028937
532Asian Journal of Marketing10032518
533Asian Journal of Medical and Pharmaceutical Researches20127900
534Asian Journal of Nursing Education and Research20127901
535Asian Journal of Occupational Therapy20127902
536Asian Journal of Research in Business Economics and Management10040723
537Asian Journal of Sports Medicine10039194
538Asian Journal of Traditional Medicine10084646
539Asian Journal of WTO & International Health Law and Policy10011958
540Asian Libraries20127903
541Asian Profile10025397
542Asian Social Science10018334
543Asian Spine Journal10053490
544Asia-Pacific Journal of EU Studies10057518
545Asia-Pacific Journal of Risk and Insurance10035511
546Asia-Pacific Journal of Rural Development10075586
547Asia-Pacific Journal of Sports Medicine, Arthroscopy, Rehabilitation and Technology10059320
548Asia-Pacific management accounting journal10061701
549Asia-Pacific Psychiatry10015080
550Assaph. Section C, Studies in the Theatre20127905
551Assessment Update20127906
552AstmaAllergi20127908
553Astro rapport20127909
554Astronomi20127911
555ATB Métallurgie20127912
556Ateneo Leonés20127913
557Athena Intelligence Journal20127914
558Athens Journal of Business & Economics (AJBE)10085937
559Athens Journal of Social Sciences10040739
560Athens University Review of Archaeology (AURA)20097587
561Athletic Insight: The Online Journal of Sport Psychology10018781
562Atlantic Monthly10070668
563Atmospheric and Climate Sciences10047172
564Atmospheric Chemistry and Physics Discussions (ACPD)10007753
565Atmospheric Measurement Techniques (AMT)40880
566Atti. Centro Studi e Documentazione sull'Antichitá Classica20127915
567Augmented Human Research20127916
568Augustan Reprint Society. Publications20127917
569Aunnuario10010711
570Aust-Agder-arv20127918
571Austin Journal of Forensic Science & Criminology10040787
572Austin Journal of Musculoskeletal Disorders10040799
573Austin Therapeutics20127919
574Australasian Drama Studies10078774
575Australasian Journal of Technology Education20127920
576Australasian Victorian Studies Journal20127921
577Australian Academic and Research Libraries10023074
578Australian Book Review10050174
579Australian Cultural History10078085
580Australian e-Journal of Theology20127922
581Australian Family Physician10011324
582Australian Folklore. A Yearly Journal of Folklore Studies20127923
583Australian Geographical Studies20127924
584Australian Geomechanics Journal10078323
585Australian Journal of Acupuncture & Chinese Medicine10080560
586Australian Journal of Basic and Applied Sciences10019683
587Australian Journal of Business & Management Research10051148
588Australian Journal of Communication20127925
589Australian Journal of Cultural Studies20127926
590Australian New Crops20095083
591Australian Review of Public Affairs10025434
592Australian Women's Book Review20127928
593Austrian Studies in Social Anthropology20111025
594Aut Aut10000146
595Authenticity Studies. International Journal of Archaeology and Art20127929
596Autism Advocate20127930
597Autisme i dag20127931
598Automatisierungstechnik (AT) / Automation Technology (AT)10011321
599Automatisering20127932
600Automotive Engineer10075628
601Autonomie locali e servizi sociali10070105
602Autrepart20124080
603Avain - Kirjallisuudentutkimuksen aikakauslehti20070940
604Avalon to Camelot20127933
605AVN Allgemeine Vermessungs-Nachrichten2149384
606Axess20127934
607Axioms10068373
608Azure. Ideas for the Jewish nation20127935
609B Quest: Business Quest20127936
610Baillière's Clinical Neurology652
611Baker Street Journal: An Irregular Quarterly of Sherlockiana20127937
612Balans : tidskrift för redovisning och revision20127938
613Balint Journal10071623
614Балканско научно обозрение / Balkan Scientific Review20127939
615Bambini20127942
616Banasthali Patrika20127943
617Banca Impresa Società20127944
618Bandung: Journal of the Global South20070628
619Bangladesh e-Journal of Sociology20127945
620Bank of England Quarterly Bulletin10020396
621Bankhistorisches Archiv: Zeitschrift zur Bankengeschichte10026503
622Banks in Insurance Report20127946
623BANTAO Journal10054928
624Baptist : tidsskrift for baptistisk historie, teologi og praksis20127947
625Barcelona Respiratory Network Reviews (BRN Reviews)20070613
626Barnehagefolk20127948
627BASE - Revista de Administração e Contabilidade da Unisinos20101470
628Basic Sciences of Medicine20127949
629Bauen mit Holz10030208
630Bauhinia20127950
631Bauwelt10020106
632Bavinck Review (TBR)20127952
633BC Journal of Ecosystems and Management10069214
634BC Studies20068377
635Beaux Arts Magazine10022723
636Bedre bedrift20127954
637Bedre gardsdrift20127955
638Bedre Skole20127956
639Beijing Law Review10014405
640Beitrage zur Deutschen Philologie20127958
641Beiträge zur feministischen Theorie und Praxis10017843
642Beiträge zur Film- und Fernsehenwissenschaft20127959
643Beiträge zur Geschichte der Arbeiterbewegung10000158
644Beiträge zur Gregorianik10069153
645Beiträge zur Sudanforschung2006821
646Belfast Working Papers in Language and Linguistics20127961
647Beliefs and Values: Understanding the Global Implications of Human Nature20127962
648Benegal Past and Present : Journal of The Calcutta Historical Society20127963
649Berkeley Journal of International Law10024396
650Berkeley Review of Education10082322
651Berliner Debatte INITIAL: Zeitschrift für sozialwissenschaflichen Diskurs2151185
652Best Practice20127969
653Betwixt & Between20127970
654Bi´gyo munhwa yeon´gu - Gylonghui daehag´gyo20127971
655Bibliografija (Bibliography)20127972
656Bibliosphere20127973
657Bibliotek for læger20127976
658Bibliotekaren (Oslo)20127977
659Bibliotheca cardiologica10000163
660Bibliotheca Historica20127978
661Bibliotheca psychiatrica10000157
662Bibliotheck. A Scottish Journal of Bibliography and Allied Topics20127980
663Bibliothek und Wissenschaft (BuW)10018985
664Bibliothèque de l'Ecole des Chartes10000168
665Bibliothèque d'Humanisme et Renaissance10000167
666Bibliotime Rivista Elettronica per le Biblioteche20127982
667Biblis20068622
668Bienestar20127984
669Bifurcaciones20127985
670Bildhaan: An International Journal of Somali Studies20127986
671Bildungsforschung20127987
672BILTOKI20127989
673Bioanalysis & Biomedicine10044664
674Biochemical archives678
675Biochimica Clinica10014420
676Biochimica et Biophysica Acta. MR. Reviews on Biomembranes27250
677Biodiversity, biogeography and nature conserbation in Wallacea and New Guinea20127990
678Bioenergi : fagtidsskrift20127991
679Bioengineered10042100
680Bioethics Bulletin20127992
681BioFactors702
682Biofizika10000694
683Biogenic amines705
684Biogeosciences10007738
685BIOINFO Financial Management20127993
686Biolog20127994
687Biological Therapies in Psychiatry20127995
688Biologie in unserer Zeit10027888
689Biology of Exercise20127996
690Biomatter10080564
691Biomedical letters16299
692Biomedicine & Pharmacotherapy732
693Bioquimia10086182
694Bioquímica y Patología Clínica20065219
695Bioscience Journal10015506
696Bioseparation (Dordrecht)16323
697Biospectroscopy (New York, N.Y. Print)6683
698Biotech Software & Internet Report:The Computer Software Journal for Scientists20127997
699Biotechnology and Molecular Biology Reviews10033724
700Biotechnology techniques761
701Biotherapy (Dordrecht)762
702Bird Census News10029744
703Birth Issues20127998
704Bistandsaktuelt20127999
705BJA CEPD Reviews20128000
706Black American Literature Forum20128001
707Black Collegian20128002
708Bladder Cancer10088299
709Blickpunkt der Mann20128003
710Blogdroiteuropéen / Blogdroiteuropeen20128004
711Blues News20128005
712Biomed Central Rheumatology / BMC Rheumatology20062280
713Board Game Studies Journal20104441
714Bob : Bok og bibliotek20128007
715Bochumer Philosophisches Jahrbuch für Antike und Mittelalter / Bochum Philosophical Yearbook on the Antiquity and Middle Ages20073810
716Bochumer Jahrbuch zur Ostasienforschung20067017
717Bogmarkedet : Det danske bogmarked20128009
718Bogoslovskie Trudy20128010
719Bokvennen20128011
720Boletim SOCED20128012
721Boletin Antartico Chileno.20128013
722Boletin chileno de parasitologia10075679
723Boletín de Antropología20083650
724Boletín de la AGE20128014
725Boletín de la Asociación Andaluza de Bibliotecarios20128015
726Boletín de la Sociedad Entomològica Aragonesa (Boletín de la S.E.A.)10048400
727Boletín de Lingüística10079670
728Boletin de Matematicas. Nueva Serie10072847
729Boletín de Pediatría10049532
730Bollettino d'Arte - Ministero per i Beni culturali e ambientali20068347
731Bollettino dei classici20128016
732Bollettino della Badia greca di Grottaferrata20128017
733Bollettino di Studi Latini10027456
734BoneKEy-Osteovision Virtual Journal20128018
735BOOK COLLECTOR10000178
736Book Trade History Group Newsletter20128020
737Books in Canada20128021
738Boon20128022
739Borderlines. Studies in American Culture20128023
740Boreas. Münstersche Beiträge zur Archäologie20128024
741Bosnian journal of basic medical sciences10011363
742Botswana Notes & Records20082319
743Bottom Line10033336
744Boundaries · International Architectural Magazine20128026
745Bradleya10015513
746Brain Research Protocols16373
747Brain Research Reviews797
748Brain Research. Molecular Brain Research3254
749Brains20128027
750Brathair - Revista de Estudos Celtas e Germânicos / Brathair - Celtic and Germanic Study Group20128028
751Brazilian Journal of Biomotricity20106507
752Brazilian Journal of Medical and Biological Research798
753Brazilian Journal of Oceanography10006503
754Revista Brasileira de Estudos de Populacao / Brazilian Journal of Population Studies10062249
755Revista de Administração Pública (RAP) / Brazilian Journal of Public Administration10027831
756Breastfeeding Review10049370
757Brick. A literary journal20128030
758Brief Treatment and Crisis Intervention10072273
759Brigham Young University studies (1959)20128031
760Bright Lights Film Journal20128032
761British Academy Review20128036
762British Catholic History10087678
763British Humanities Index20128037
764British Journal of Anaestetic and Recovery Nursing10078326
765British Journal of Applied Science and Technology10054325
766British Journal of Audiology807
767British Journal of Cardiac Nursing10040508
768British Journal of Clinical Governance20128038
769British Journal of Dermatology, Supplement10075696
770British Journal of Economics, Management & Trade10054987
771British Journal of Education, Society & Behavioural Science10054355
772British Journal of English Linguistics (BJEL)20071823
773British Journal of Environment and Climate Change10051397
774British Journal of Medical & Health Sciences10027564
775British Journal of Neuroscience Nursing10050657
776British Journal of Teacher Education and Pedagogy (BJTEP)20128039
777British Journal of Urology, Supplement10005898
778British Postgraduate Musicology20128041
779British Tax Review10017466
780Broadcasting and Cable20128042
781Brookes eJournal of Learning and Teaching20128043
782Brookings Trade Forum20128044
783Brown Journal of World Affairs41388
784Brussel Economic Review20128045
785Bryn Mawr Classical Review (BMCR)42308
786Bryn Mawr Review of Comparative Literature20128046
787Brytpunkt20128047
788Budkavlen Tidskrift för etnologi och folkloristik20128048
789Bulk Solids Handling10030273
790Bulletin (Association of Concerned Africa Scholars)20128049
791Bulletin de l’Institut français d’archéologie orientale10022212
792Bulletin de la Société Archéologique et Historique du Limousin20068675
793Bulletin de la Société des sciences et des lettres de Lódz10005314
794Mitteilungen der Schweizserischen entomologischen Gesellschaft / Bulletin de la Societé entomologique Suisse10005819
795Bulletin de la Société internationale des amis de Montaigne20128050
796Bulletin de la Société toulousaine d'études classiques20128051
797Bulletin de l'Institut Pasteur622
798Bulletin Flaubert-Maupassant20128052
799Bulletin for the Society of Renaissance Studies10044280
800Bulletin Marcel Proust20128053
801Bulletin Monumental10000187
802Bulletin of Atmospheric Science and Technology20082637
803Bulletin of Biblical Studies - Artos Zoes20128054
804Bulletin of Cleveland Museum of Art20128055
805Bulletin of Clinical Psychopharmacology - Klinik Psikofarmakoloji Bulteni10009667
806Bulletin of Geophysics and Oceanography20104072
807技術教育学の探究 / Bulletin of Institute of Technology and Vocational Education20128056
808Bulletin of Mathematical Sciences and Applications20128057
809Bulletin of Philadelphia Museum of Art20068669
810Bulletin of rheumatic diseases631
811Bulletin of the American Astronomical Society10008406
812Bulletin of the Center for Children`s Books20128058
813Bulletin of the Hokkaido Museum of Northern People20069562
814Bulletin of the International Dairy Federation10062879
815Bollettino del Museo Civico di Storia Naturale di Venezia / Bulletin of the National History Museum of Venice20125079
816Bulletin of the Scientific Instrument Society20128059
817Bulletin of the West Virginia Association of College English Teachers20128060
818Bulletin on Constitutional Case Law20128061
819Biuletyn polskiego towarzystwa ekonomicznego / Bulletin Polish Economic Society20100744
820Bundesgesundheitsblatt - Gesundheitsforschung - Gesundheitsschutz10011368
821Bungaku20128063
822Bunt : bulletin för nordiska teaterforskare20128064
823Bunyan Studies20068745
824Business and Economics Journal10040863
825Business and Management Quarterly Review20128065
826Business and Management Research (BMR)10051014
827Business Aviation20128066
828Business education forum20128067
829Business Information Review10075740
830Business Intelligence Journal20128068
831Business Law Review10035536
832Business Management Dynamics10084128
833Business Research10071381
834Business Strategy and Development20067436
835Business Strategy Review10020429
836Business Studies Journal10082901
837Business Valuation Review20128069
838Business week10000199
839Byggeindustrien20128071
840Byggnadskultur20068748
841Byminner20128072
842BYU Studies Quarterly20071871
843Βυζαντινά Σύμμεικτα / Byzantina Symmeikta10072461
844Bøygen: Organ for nordisk språk og litteratur20128073
845Anuarul Institutului de Cercetări Socio-Umane „C.S. Nicolăescu-Plopșor” / C.S. Nicolăescu-Plopşor - Institute for Research in Social Studies and Humanities Yearbook (CSNIPSSH Yearbook)20128074
846CADDET energy efficiency newsletter20128075
847Cadernos de Educação20128076
848Cadernos de Estudos Africanos10081332
849Cadernos Discursivos (CADIS)20128077
850Cahiers Chronos20128078
851Cahiers de la sécurité20128079
852Cahiers de Linguistique Theorique et Appliquee10022224
853Cahiers de l'Ocha20128080
854Cahiers d'Etudes Germaniques. Universite de Provence. Centre d'Aix20128081
855Cahiers du cinéma20128082
856Cahiers du Genre10029431
857Cahiers Ferdinand de Saussure10022229
858Calcutta Review20128084
859California history (San Francisco)10000572
860California Journal of Politics and Policy (CJPP)20128085
861Call center magazine39642
862Cambridge Encyclopedia of Anthropology20128086
863Cambridge Studies in Anglo-Saxon England20128087
864Cambridge Studies in Eighteenth-Century Literature and Thought20128088
865Cambridge Studies in Medieval Literature20128089
866Camden History Review20128091
867Camenzind20128092
868Campos – Revista de Antropologia20128093
869Camýes10061608
870Canada and Beyond: A Journal of Canadian Literary and Cultural Studies20067381
871Canada Communicable Disease Report10075752
872Canadian Diversity20128094
873Canadian Gas Price Reporter20128095
874Canadian Journal of Educational Administration and Policy10085357
875Canadian Journal of Environmental Education (CJEE)20128096
876Canadian Journal of Human Rights20128097
877Canadian Journal of Regional Science20128098
878Canadian Online Journal of Queer Studies in Education20128099
879Canadian Political Science Review10032310
880Canadian Tax Journal10020432
881Canadian Women Studies - Les cahiers de la femme10079920
882Cancer Care Research Online20128100
883Cancer Gene Therapy905
884Cancer Immunity10052247
885Cancer Practice37936
886Cancer Reports and Reviews20070254
887Cancer Surveys913
888Cancers Review20128101
889Capillarity20102586
890Capitalism: A Journal of History and Economics20115346
891Kapadokya Tarih ve Sosyal Bilimler Dergisi / Cappadocia Journal of History and Social Sciences10084366
892Captures20128102
893Cardiac Electrophysiology Review10024815
894Cardiovascular Device Update20128103
895Cardiovascular Drug Reviews923
896Cardiovascular Endocrinology10060000
897Cardiovascular Engineering: An International Journal10015552
898Caribbean Writer20128105
899Caring for the Ages20128106
900Carlyle Studies Annual20128107
901Casabella20128108
902Case Management Advisor20128109
903Case Reports in Medicine10019918
904Case Studies in Business, Industry and Government Statistics (CSBIGS)20128110
905Cassiodorus20128112
906Catedral Tomada.Journal of Latin American Literary Criticism20119739
907Caucasian Review of International Affairs (CRIA)20066254
908Caucasus Analytical Digest20128113
909Cauce. Revista de Filología y su Didáctica10082943
910Cauda Pavonis: Studies in Hermeticism42294
911Cayapa20128114
912Cell Medicine10088403
913Cellular and Molecular Biology944
914Cellular Physiology and Biochemistry6880
915Cement and Its Applications20128115
916Central African Journal of Medicine20128116
917Central Asia and the Caucasus10081019
918Central Asian Affairs10086394
919Central European Journal of International and Security Studies10025646
920Ceramics Art and Perception10063857
921Cervantes20128118
922Cervantes. Revista del Instituto Cervantes de El Cairo20128119
923CESifo DICE Report10068457
924CESifo Forum41807
925CFO39643
926Challenge magazine10017989
927Change: The magazine of higher learning10068613
928Chapman. Scotland's quality literary magazine20128123
929Chapter & Verse20128124
930Charles Lamb Bulletin20128125
931Charleston Advisor20095324
932Chasqui. Revista Latinoamericana de Comunicación / Chasqui. Latin American Journal of Communication20123617
933Chemical Data Collections10068375
934Chemical Educator40048
935Chemical Engineering and Science20128126
936Chemical Engineering World10005691
937Chemistry International10006322
938CHEMKON20092760
939Chesterton Review20128127
940Chiasmi International20128128
941Child welfare4757
942Childhoods Today20128131
943Children and Teenagers (CT)20128132
944Deti v informacionnom obŝestve / Children in the information society20128133
945Children in War20128134
946Children's Literature20123319
947Children's Services20128135
948Chilean Journal of Statistics20077988
949Chilufim: Zeitschrift für Jüdische Kulturgeschichte20061510
950China and Eurasia Forum Quarterly20128136
951China Business Review10025480
952China City Planning Review (CCPR)20128137
953Zhongguo Huanjing Kexue / China Environmental Science10044640
954China Review International10067978
955China-USA Business Review10051048
956Chinese Business Review10020096
957Daqi kexue / Chinese Journal of Atmospheric Sciences10050563
958Chinese Journal of Endemiology10048022
959Zhongguo Xunzheng Yixue Zazhi / Chinese Journal of Evidence-Based Medicine10038046
960Yantu Gongcheng Xuebao / Chinese Journal of Geotechnical Engineering10045043
961Zhongguo gan ran kong zhi za zhi / Chinese journal of infection control20120201
962Chinese Journal of Materials Research10049970
963Chinese Journal of Pathophysiology10010965
964Chinese Linguistics in Europe20128139
965Chinese Literature Essays Articles Reviews (CLEAR)20128140
966Chinese Mental Health Journal10046104
967Ching Feng20128141
968Chip20128142
969Chirurgie10061136
970Chloe20128143
971ChoiceReviews10042787
972Christian Scholar's Review20128144
973Christian-Jewish Relations20128145
974Chronic Diseases in Canada10015584
975Chronica Mundi20128146
976Chronique féministe20128147
977Chung-Hwa Buddhist Journal20128148
978CiberLetras20128149
979Ciencia Ecuador20128150
980Ciencia UANL20128151
981Ciencias Sociales Online20128152
982Cigre Science & Engineering10032425
983CIM Journal10084232
984Cinema e Storia. Rivista di studi interdisciplinari / Cinema e Storia.Rivista di studi interdisciplinari20106734
985Cinémas - Revue d'Études Cinématographiques20062614
986Cinetext: Film and Philosophy20128153
987Circuits and Systems10082048
988Circulation Control20128154
989Circunstancia20125095
990CIRED Seminar20128156
991CIRED Workshop20128157
992Cithara: Essays in Judaeo-Christian Tradition10000613
993City & Time20128158
994Civil engineering and architecture20073176
995CLARA Architecture/Recherche20128159
996Claroscuro20110437
997Classics Ireland20128160
998Classroom Notes Plus20128161
999CLIL Journal of Innovation and Research in Plurilingual and Pluricultural Education20077289
1000Climate of the Past10050138
1001Clinica – Medical Device and Diagnostic News20128164
1002Clinica veterinaria de pequeños animales10011411
1003Clinical & Experimental Allergy Reviews10064089
1004Clinical Acupuncture and Oriental Medicine10078105
1005Clinical Advances in Periodontics20102463
1006Clinical and Applied Immunology Reviews2150549
1007Clinical and Diagnostic Virology11625
1008Clinical Audit20128165
1009Clinical Cardiology Alert20128166
1010Clinical Case Reports and Reviews20066447
1011Clinical Chiropractic10079014
1012Clinical Effectiveness in Nursing10068903
1013Clinical Eye and Vision Care10044200
1014Clinical Geriatrics10006323
1015Clinical Investigation (OACLI)10022081
1016Clinical leadership & management review39647
1017Clinical Medicine and Diagnostics10085618
1018Clinical Microbiology: Open Access10071078
1019Clinical neuroscience (New York, N.Y.)10010058
1020Clinical Neuroscience Research10001154
1021Clinical Nurse Specialist™10006936
1022Clinical Nursing Studies10084525
1023Clinical Nutrition Supplements10022617
1024Clinical Oncology Alert20128167
1025Clinical Orthodontics and Research10075838
1026Clinical Positron Imaging20128168
1027Clinical Practice10039373
1028Clinical Practice and Epidemiology in Mental Health10037039
1029Clinical Radiology Extra10079281
1030Clinical transplants10005904
1031Clinician in Management10078107
1032Clio Medica10010440
1033CMI Brief20128170
1034Cogent Food & Agriculture10055396
1035Kogito / Cogito20128171
1036Cogito (Lillehammer) / Cogito20128172
1037Cognitiva20128173
1038Cognitive Science – New Media – Education20128177
1039Coleridge Bulletin10022574
1040Zbornik Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci / Collected Papers of the Law Faculty of the University of Rijeka10013447
1041Collection Building10071467
1042Collection Management10079283
1043College & Undergraduate Libraries10079458
1044Collegium : Studies across disciplines in the humanities and social sciences10059784
1045Colloquium Helveticum: Cahiers suisses de littérature générale et comparée / Colloquium Helveticum: Swiss Review of General and Comparative Literature20128183
1046Colloquy: Text, Theory, Critique20062231
1047Colonial Latin American historical review10000639
1048Colorado Research in Linguistics (CRIL)20128184
1049Columbia Business Law Review10024986
1050Columbia Human Rights Law Review10024831
1051Columbia Journal of Asian Law10024987
1052Columbia Journal of Environmental Law10024988
1053Columbia Journalism Review20128185
1054Combating Terrorism Exchange (CTX)10067890
1055Commentary (New York)4781
1056Comments on Theoretical Biology10072169
1057Common Ground Journal20128188
1058Commonweal10038107
1059Commonwealth Essays and Studies10027288
1060Communal Plural20128189
1061Communicable Diseases Intelligence20078222
1062Communicare20068564
1063Communicare - et fagdidaktisk tidsskrift fra Fremmedspråksenteret / Communicare - a teaching methodology journal from the Norwegian National Centre for Foreign Languages in Education20128190
1064Communication Abstracts20128191
1065Communication and Cognition10018396
1066Communication and Language at Work - Bridging Theory and Practice20128192
1067Communication Arts20085818
1068Communication Booknotes Quarterly10074179
1069Communication Design. Interdisciplinary and Graphic Research Design / Communication Design.20128193
1070Communication Research Trends10086530
1071Communications20128194
1072Komunikácie - vedecké listy Žilinskej univerzity v Žiline / Communications - Scientific Letters of the University of Žilina40629
1073Communications and Network10069805
1074Communications in Applied Analysis10008327
1075Communications of the American Mathematical Society20128195
1076Communications of the IBIMA10063284
1077Communio Viatorum10028646
1078Community & Junior College Libraries10079460
1079Community Practitioner10043868
1080Compar(a)ison: An International Journal of Comparative Literature10019352
1081Comparativ. Zeitschrift für Globalgeschichte und vergleichende Gesellschaftsforschung / Comparativ. Journal of Global History10017918
1082Comparative and General Pharmacology10017493
1083Comparative Civilizations Review20094358
1084Comparative Criticism20128196
1085Comparative Drama Conference Papers20128197
1086Compensation and Benefits Review10067737
1087Competency & Emotional Intelligence Quarterly20128198
1088Competition Forum10060290
1089Competitive Intelligence Review20128199
1090Complementary Health Practice Review20128200
1091Complicity : An International Journal of Complexity and Education20128203
1092Composites business analysis20128204
1093Comprehensive therapy10000646
1094Computational Intelligence and Neuroscience10036666
1095Computational Social Sciences20128205
1096Computer Law Review International10025018
1097Computer Personnel10017632
1098Computer Science and Engineering20128206
1099Computer science and information systems reports20128207
1100Computer Science and Information Technology20128208
1101Computer Technology and Application10086954
1102Kompûternye instrumenty v obrazovanii / Computer Tools for Education10063029
1103Computers in Higher Education Economics Review20128209
1104Comunicazione Filosofica20078873
1105Concept and Communication20128210
1106Concepts and Transformation20128211
1107Concilium medii aevi10086405
1108Concrete in Australia20128213
1109Concrete Research Letters20128214
1110Conference papers / Bank for International Settlements20128215
1111Confines de Relaciones Internacionales y Ciencia Política20128217
1112Confluências : Revista de tradução científica e técnica20128218
1113Congenital Anomalies10012240
1114Congenital Cardiology Today20128219
1115Coniectanea Biblica, New Testament Series20128220
1116CONNECT: The World of Critical Care Nursing20128221
1117Connotations : A Journal for Critical Debate10067426
1118Construção Magazine - Revista Técnico-Científica de Engenharia Civil20128223
1119Construction Robotics20128224
1120Constructions10022247
1121Contacts20128225
1122Teraźniejszość - Człowiek - Edukacja / Contemporary - Learning - Society20075265
1123Contemporary Clinical Gynecology & Obstetrics10078788
1124Contemporary Educational Leadership10065730
1125Contemporary Educational Technology10043775
1126Contemporary Engineering Sciences / Contemporary Engineerng Sciences10081029
1127Contemporary Hypnosis and Integrative Therapy10035259
1128Contemporary Issues and Ideas in Social Sciences20128226
1129Contemporary Issues in Technology and Teacher Education20118587
1130Contemporary Journal of African Studies20128227
1131Contemporary Journal of Anthropology and Sociology20128228
1132Contemporary Review20128230
1133Contemporary Sociological Global Review (CSGR)20128231
1134Contemporary Southeastern Europe10057491
1135Contemporary Verse 220128232
1136Contents Pages in Education20128233
1137Contexto20123329
1138Contexts20087409
1139Contingentia10020152
1140Continuing Professional Development20128234
1141Continuum. Lifelong Learning in Neurology10030999
1142Contraceptive Technology Update10075897
1143Contrastes (Málaga)20128235
1144Sapostavitelno ezikoznanie / Contrastive Linguistics10013660
1145Controlling & Management Review20103519
1146Conversations in Religion and Theology20128236
1147Copenhagen Studies in Language20128237
1148Copenhagen working papers in LSP20128238
1149Coppertales. A Journal of Rural Arts20128239
1150Coronary Health Care10078350
1151Corporate Governance and Organizational Behavior Review20091407
1152Corporate Real Estate Journal10072504
1153Corpus Pragmatics10083127
1154Correlative neuroanatomy20128240
1155Corriere Giuridico20128241
1156Corriere Tributario20128242
1157Corrosion and Materials Degradation20083654
1158Cosmic and Subatomic Physics Report20128243
1159Counselling Psychology Review20101717
1160Couple and Family Psychology: Research and Practice (CFP)20063957
1161Course Material from Turku University Applied Sciences20128244
1162CPSS transactions on power electronics and applications (TPEA) / CPSS transactions on power electronics and applications20095242
1163Craniomaxillofacial Trauma & Reconstruction10063946
1164Creative Approaches to Research20128245
1165Creative Education10071835
1166Creative Nonfiction20128246
1167Cribles: essais de litterature20128249
1168Criminal Justice Matters10013226
1169Crisis and Critique20128250
1170Crisol20128251
1171Crisolenguas20128252
1172Cristianesimo nella storia – Ricerche storice esegetiche teologiche / Cristianesimo nella storia – Studies in History, Theology and Exegesis10013869
1173Critica d'arte10078789
1174Critical Anthropology20128253
1175Critical Care Alert20128254
1176Critical Care and Resuscitation10022935
1177Critical Literacy20128255
1178Critical perspectives20128256
1179Critical reviews in diagnostic imaging1215
1180Critical Reviews in Oral Biology and Medicine1221
1181Critical Studies on Security20075901
1182Critical Texts. A Review of Theory and Criticism20128257
1183Critique of Political Economy20128258
1184Cross Currents10067630
1185Crossings20128260
1186Crossroads20067011
1187Crossroads10018231
1188Crossroads. A Journal of English Studies10048299
1189Crux. A Journal on the Teaching of English20128261
1190CSI Communications20128262
1191CSLI studies in computational inguistics20128263
1192CTheory: An International Journal of Theory, Technology and Culture20128264
1193Cuadernos americanos10082938
1194Cuadernos Aragoneses de Economía20128265
1195Cuadernos de Arquitectura y Fortificación20128266
1196Cuadernos de Información20128268
1197Cuadernos de la Sociedad Española de Ciencias Forestales10028995
1198Cuadernos de Literatura20102423
1199Cuadernos de Literatura Infantil y Juvenil20128269
1200Cuadernos Interculturales20128270
1201Cultural Values20128271
1202Culture & History20128272
1203Kultūra ir visuomenė: socialinių tyrimų žurnalas / Culture and Society. Journal of Social Research10035289
1204Culture, Biography & Lifelong Learning20128274
1205Culture, Society & Praxis20128275
1206Culture, Society and Masculinities10085941
1207Cuneiform Digital Library Bulletin10056751
1208Cuneiform Digital Library Journal10089026
1209Cureus10027600
1210Current10079018
1211Current Addiction Reports / Current Addiction Report10051375
1212Current Aging Science10037669
1213Current Conservation10010347
1214Current Diagnostic Pathology10040518
1215Current Directions in Biomedical Engineering (CDBME)10068732
1216Current Issues in Comparative Education10050805
1217Current Issues in Emerging eLearning (CIEE)20128277
1218Current Medical Litterature - Rheumatology20128278
1219Current Opinion in Endocrinology, Diabetes and Obesity10007694
1220Current Opinion in Internal Medicine20128279
1221Current opinion in molecular therapeutics (Print)27973
1222Current Opinion in Orthopaedics10016782
1223Current Opinion in Systems Biology10074911
1224Current Paediatrics10013247
1225Current Politics and Economics of Europe10089113
1226Current problems in dermatology27987
1227Current problems in pediatrics10039150
1228Current Research in Agricultural Sciences20079496
1229Current Sexual Health Reports10079469
1230Current Sleep Medicine Reports10041892
1231Current Surgery10017542
1232Current Treatment Options in Gastroenterology10037064
1233Current Trends in Neurology20128280
1234Current Vascular Pharmacology10005625
1235Curriculum and Teaching10027669
1236Curriculum Review20128281
1237Cursiv [publisher: Institut for Didaktik, Danmarks Pædagogiske Universitetsskole, Aarhus Universitet, DK]20128282
1238Cutter Benchmark Review20128283
1239CW3: Corvey Women Writers on the Web20128284
1240Cyber Humanitatis20128285
1241Cybertext Yearbook20128286
1242CytoJournal10023216
1243Cytokines, cellular & molecular therapy11877
1244Czech and Slovak Journal of Humanities10020710
1245Národopisná revue / Czech Ethnological Journal10027271
1246Soudobé dějiny / Czech Journal of Contemporary History42282
1247Czech Mycology10055324
1248D.H. Lawrence Review20128287
1249DAC Journal20128288
1250D'Adventures of 'I.S.R.A.E.L.I.20128289
1251Daedong Munhwa Yeon'gu (Study of Eastern Culture)20128290
1252Daena: International Journal of Good Conscience10033443
1253Daffodil International University Journal of Humanities and Social Sciences10037068
1254Dagens medisin20128291
1255Dagstuhl Follow-Ups20118759
1256Dagstuhl Reports20094151
1257Dance theatre journal10000250
1258Danish Journal of Management & Business20128292
1259Dansk : medlemsblad for Dansklærerforeningens folkeskolefraktion20128293
1260Dansk audiologopædi20128294
1261Dansk Veterinærtidsskrift (DVT)20074597
1262DAOL - Discourse analysis online20128295
1263Das erneuerbare Energien Magazin20128296
1264Das EthikJournal20128297
1265Das Historisch-politische Buch : ein Wegweiser durch das Schrifttum10039138
1266Das Hochschulwesen. Forum für Hochschulforschung, -praxis und -politik10017484
1267Das Münster10032197
1268Das Zeichen: Zeitschrift für Sprache und Kultur Gehörloser10022255
1269Data Envelopment Analysis Journal20128298
1270Data Science and Engineering10082317
1271Datagramazero20085553
1272Datagrundjournalen20128299
1273Dataset Papers in Agriculture20128300
1274Datenschutz und Datensicherheit - DuD20070019
1275De Beeldenaar20068609
1276Deaf Worlds: Deaf People, Community and Society20128302
1277Debate terminológico20128303
1278Decolonization: Indigeneity, Education & Society20128305
1279Dedalus: Revista Portuguesa de Literatura Comparada20128306
1280Defence Strategic Communications20128307
1281Defense analysis20128308
1282Degrés: Revue de synthese a orientation semiologique10000345
1283Delaware Review of Latin American Studies20128310
1284Deméter20128312
1285Democracy & Development: Journal of West African Affairs20128313
1286Democracy & Nature10078794
1287Democratic Communiqué20128314
1288Dental Clinics of North America10039965
1289Dental Implantology Update10075951
1290Dentistry10052752
1291Dentistry 300020102053
1292Denver Journal of International Law and Policy10010732
1293Denver Quarterly20128317
1294Depth of Field20128318
1295Der Anschnitt10018861
1296Der Betrieb10017465
1297Der Burger im Staat10004245
1298Der Deutschunterricht: Beitrage zu Seiner Praxis und Wissenschaftlichen Grundlegung10012689
1299Der Erwerbsobstbau : Berichte aus Wissenschaft und Praxis10011467
1300Der Notarzt10011755
1301Der Nuklearmediziner10084162
1302Der Onkologe10011771
1303Der Pharma Chemica10037617
1304Der Urologe B10068152
1305Derbyshire Miscellany20128320
1306Dermatología Peruana20128321
1307Dermatology and Psychosomatics10072690
1308Desacatos - Revista de Antropologica Social10081467
1309Desarrollo Económico. Revista de Ciencias Sociales4834
1310Descant (Toronto)10000348
1311Descriptive and Applied Linguistics20128322
1312Desenredo20128323
1313Design Management Review20128324
1314Design Research Quarterly20128325
1315Det Juridiske fakultetsbiblioteks skriftserie20128327
1316Det Kongelige Norske Videnskabers Selskab. Årbok20128328
1317Det praktisk-teologiske seminars skriftserie20128329
1318Det var den´ti : årbok ...20128330
1319Deuterocanonical and Cognate Literature. Yearbook20128332
1320Deutsche Apotheker-Zeitung1369794
1321Deutsche Zeitschrift für Onkologie10050915
1322Deutsches Archiv für Erforschung des Mittelalters10016682
1323Deutsches Schiffartsarchiv20128334
1324Development Cooperation Review20128335
1325Development Dialogue10025557
1326Development Today20128336
1327Developmental Brain Research1293
1328Devon and Cornwall Notes and Queries20128337
1329DF-revy20128338
1330Diabetes & its Complications (DC)20128339
1331Diabetes Journal20128341
1332Diabetes Management20128342
1333Diabetic Hypoglycemia10080363
1334Diabetologie und Stoffwechsel10011428
1335Diagnostic molecular pathology (Print)7258
1336Diagoras: International Academic Journal on Olympic Studies / Diagoras: International Academic Journal of Olympic Studies20128343
1337Dialog (Warszawa)20062042
1338Diálogo de la Lengua10068697
1339Diálogos Latinoamericanos20124119
1340Dialogue in praxis20128344
1341Dialysis & Transplantation1314
1342Diaspora10032162
1343Dichtung-Digital20111334
1344Didacta Varia20128346
1345Die Friedenswarte20075633
1346Die Kunde20128347
1347Die Laute10022259
1348Die Maske, Zeitschrift für Kultur- und Sozialanthropologie20128348
1349Die Neue Gesellschaft-Frankfurter Hefte10067964
1350Die Quintessenz20062743
1351Die Rehabilitation10015581
1352Die Sprache10022260
1353Die Vogelwelt : Zeitschrift für Vogelkunde und Vogelschutz10005380
1354Die Wirtschaftsprüfung10018149
1355Diesel & gas turbine worldwide10075971
1356Diggit Magazine20128349
1357Digital Literary Studies20128350
1358Digital Printing: Science and Technology20128351
1359Digital Threats: Research and Practice (DTRAP)20100677
1360digma - Zeitschrift für Datenrecht und Informationssicherheit20128352
1361Diotime - l'Agora20128353
1362Diritti Lavori Mercati10067329
1363Diritto & Pratica del Lavoro20128354
1364Disaster Advances10011435
1365Discourse and Communication for Sustainable Education10068662
1366Discursos - Prácticas20128357
1367Discussion paper (Nordiska Afrikainstitutet)20128358
1368Disease management & health outcomes10000748
1369Disease Management and Clinical Outcomes10075976
1370Diskussion Musikpädagogik20128359
1371Dissertationes de mediis et communicationibus Univertatis Tartuensis20128360
1372Dissidences20128361
1373Distances & Savoirs10080114
1374Distant Worlds Journal (DWJ)20128362
1375Distribution Business Management Journal20128363
1376DIVAN Tidsrift för kultur och psykoanalys. / DIVAN journal for culture and psychoanalysis20128364
1377Divergencias : Revista de Estudios Linguisticos y Literarios20128365
1378Diversities20128366
1379Diversity and equality in health and care10074068
1380Diversity in Health and Care20128367
1381Divinatio. Studia Culturologica Series10010271
1382Division/Review20128368
1383Divulgaciones Matematicas10030734
1384Divus Thomas - Rivista dello Studio Filosofico Domenicano20128369
1385DMI Design Management Journal20128370
1386Vìsnik Dnìpropetrovsʹkogo unìversitetu. Serìâ: Ìstorìâ ta arheologìâ / Dnipropetrovsk University bulletin. History & archaeology series20128371
1387DN-notat20128372
1388Docencia e investigación20128373
1389Doctoral series20128375
1390Documentaliste - Sciences de l'information10078563
1391Documentos Lingüísticos y literarios20128377
1392Doktoravhandling, Universitetet i Oslo20128378
1393Domus10020105
1394Doping Journal20128380
1395Douleurs10042297
1396Down beat10000372
1397Downside Review10071515
1398DQR Studies in Literature20128381
1399Dragomanen: Årsskrift utgiven av Svenska Forskningsinstitutet i Istanbul20128382
1400Drama: The Quarterly Theatre Review20128383
1401Dreigroschenheft. Informationen zu Bertolt Brecht / Dreigroschenheft. Informations on Bertolt Brecht10022790
1402Древнейшие государства Восточной Европы / Drevnejšie gosudarstva Vostočnoj Evropy : materialy i issledovanija Moskva : Nauka, 1994- .20128384
1403Drevnjaja Rus' - Voprosy medievistiki10069244
1404Drug Discovery Today : Disease Mechanisms10031930
1405Drug Discovery Today : Therapeutic Strategies2148640
1406Drug News and Perspectives17029
1407Drug Target Insights10052813
1408Dublin James Joyce Journal20128386
1409Duoda (Barcelona)20128387
1410Durham Anthropological Journal20128388
1411Dutch Birding10052452
1412Dyade20128390
1413Dynamic Systems and Applications10001179
1414Dynamics20124947
1415Dynamics of Socio-Economic Systems20128391
1416Dynamische Psychiatrie4847
1417Dyslexi20128392
1418Døves Tidsskrift20128393
1419E.I.A.L. : Estudios Interdisciplinarios de America Latina y el Caribe10082022
1420EAI Endorsed Transactions on e-Learning20073795
1421EAI Endorsed Transactions on Ubiquitous Environments20128394
1422Early American Studies20102040
1423Early Childhood Education -Educational Sciences20128395
1424Early Childhood Research & Practice10078118
1425Early Keyboard Journal20128396
1426Early Modern Japan : an Interdisciplinary Journal20128397
1427Early Music Performer20128398
1428Earth and Environmental Science10086503
1429Earth Observation Quarterly10076002
1430Earth Science Research10063987
1431Earth System Science Data10084496
1432EASST Review10070113
1433East African Journal of Public Health10079693
1434East and Central African Journal of Surgery20128400
1435East Asia Forum Quarterly20128401
1436East Asian Sport Thoughts: The international journal for the sociology of sport20128402
1437Східноєвропейський історичний вісник / East Europe Historical Bulletin20069307
1438e-beratungsjournal20128403
1439Biuletyn EBIB / EBIB Bulletin10083516
1440EBSCO bulletin of serials changes39666
1441EC Gastroenterology and Digestive System20128404
1442Ecclectica20128405
1443Echo (Los Angeles)20128406
1444Eco-Efficiency in Industry and Science20128407
1445Ecological and Environmental Anthropology20128408
1446Ecology Abstracts20128409
1447Economia10021131
1448Economia & Lavoro10020569
1449Economia Internazionale / International Economics10010245
1450Economía Mexicana20128410
1451Economic: Jurnal Ekonomi dan Hukum Islam / Economic ( Program Studi Ekonomi Syari'ah Sekolah Tinggi Agama Islam Darul Ulum Banyuwangi)20128411
1452Economic Analysis20128412
1453Ekonomitsjeskie i sotsial'nye peremeny: Fakty, tendentsii, prognoz / Economic and Social Changes: Facts, Trends, Forecast10071942
1454Экономические и Социальные Проблемы России / Economic and Social Problems of Russia20128413
1455Economic and Social Rights Review20128414
1456Economic Bulletin20128415
1457ЕКОНОМІЧНИЙ ВІСНИК НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ» / Economic bulletin of National Technical University of Ukraine «Kyiv Polytechnical Institute20116188
1458Economic Indicators20128416
1459Economic Journal of Nepal20128417
1460Economic Self Reliance20128418
1461Economic Sociology : the European Electronic Newsletter10028092
1462Kyeongje wa Sahoe / Economy and Society20128419
1463e-conservation10031849
1464ECONSPEAK: A JOURNAL OF ADVANCES IN MANAGEMENT IT & SOCIAL SCIENCES20128420
1465ED Management10076017
1466ED Nursing10079475
1467Edinburgh working papers in applied linguistics20128421
1468Edith Wharton Review20068032
1469Educar20128422
1470Education (Rosemead, Calif.)10064095
1471Education Daily20128423
1472Éducation et francophonie20071486
1473Éducation relative à l'environnement : Regards - Recherches - Réflexions20085385
1474Education Review10070977
1475Education Sciences and Psychology20063851
1476Education, research and perspectives10068747
1477Educational Administration Abstracts20128424
1478Educational Leadership4874
1479Educational Management Abstracts20128425
1480Educational Research and Reviews10020845
1481Educational Studies in Japan: International Yearbook (ESJ)10068775
1482Educational Technology Abstracts20128427
1483Educause Quarterly20128428
1484Educause Review20128429
1485E-Fabulations : e-journal of Children's Literature20128431
1486EFTA Bulletin20128432
1487Ege Academic Review10074623
1488eHealth International20128434
1489E-Health Telecommunication Systems and Networks20128435
1490Éigse: A Journal of Irish Studies10000385
1491Eikon20128437
1492e-International relations20080835
1493EJBO - Electronic Journal of Business and Organization Ethics10028819
1494e-JEMED. Electronic journal of evolutionary modeling and economic dynamics20128438
1495e-Journal of Business Education & Scholarship of Teaching10030434
1496Ejournalist - A refereed media journal20128439
1497El Catoblepas: revista critica del presente20106667
1498El Cotidiano20128440
1499El Croquis20128441
1500El Hombre y la Máquina10082289
1501Electoral Bulletins of the European Union (BLUE)20128442
1502Electric Utility Week20128443
1503Electrical and Electronic Engineering20081032
1504Electroencephalography and clinical neurophysiology. Electromyography and motor control12016
1505Electroneurobiología20128444
1506Electronic antiquity20128445
1507Electronic Business Law20128446
1508Electronic Journal for the Integration of Technology in Education20128447
1509Electronic Journal of Africana Bibliography20128448
1510Electronic journal of Australian and New Zealand history20128449
1511Electronic Journal of Biomedicine10082619
1512Electronic Journal of Communication20128450
1513Electronic Journal of Contemporary Japanese Studies10073305
1514Electronic Journal of e-Learning10082594
1515Electronic Journal of Literacy through Science20128451
1516Electronic Journal of Organizational Virtualness20128452
1517Electronic journal of oriental studies20128453
1518Electronic Journal of Radical Organisation Theory20128454
1519Electronic Journal of Sociology20128455
1520Electronic Journal of Sustainable Development20128456
1521Èlektronnoe modelirovanie / Electronic Modeling10016319
1522Electronic Musicological Review20128457
1523Electronic Transactions on Artifical Intelligence20128458
1524Electronical journal of communicative psychoanalysis20128459
1525Elektronikk : tidsskrift for IT og telekom20128460
1526Elementa : tidskrift för matematik, fysik och kemi20128461
1527Elementos : Ciencia y cultura20128462
1528eLyra20079284
1529Em Debate20128463
1530Emblematica: An Interdisciplinary Journal for Emblem Studies10009740
1531e-Mémoires de l'Académie Nationale de Chirurgie10059161
1532E-mental: elektronický časopis o mentálnom zdraví / E-mental: Electronic Journal of Mental Health20128464
1533Emergency Medicine Alert20128465
1534Emergency Medicine News20128466
1535Emergency Medicine Reports20105025
1536Emergency Nurse10076035
1537Emerging Economy Studies20096265
1538Emerging Markets Case Studies (EEMCS)10072128
1539Emory International Law Review10014201
1540Employment Relations Record20063223
1541Employment Relations Today10076037
1542Empowerment in Organizations20128467
1543EMS Newsletter41203
1544Encounters20128468
1545Encuentros10081541
1546Enculturation: A Journal of Rhetoric, Writing, and Culture20128469
1547Encyclopedia20091978
1548Encyclopedia of Slavic Languages and Linguistics20128471
1549Endocrinologia y Nutricion10025537
1550Endocrinology & Metabolic Syndrome10033601
1551Endodontic Topics10012680
1552Endothelium22601
1553Endotrends20128473
1554Energy and Environment Research20128474
1555Energy and Environmental Engineering20128475
1556Energy and Power20128476
1557Energy Economics Letters10040876
1558Energy Education Science and Technology Part A: Energy Science and Research10051318
1559Energy Engineering28203
1560Energy Law Journal (ELJ)10025161
1561Energy Prices and Taxes20128477
1562Energy Review20128478
1563Energy Science and Technology10062854
1564Energy Technology & Policy20076657
1565Energy Trends20128479
1566Engineering / Engineering (Irvine, Calif.)10047134
1567Engineering and Process Economics2147359
1568Engineering Structures and Technologies10051827
1569English Education10068790
1570English in Africa20123359
1571English Language Research Journal10083265
1572English Language Teaching10042027
1573English Linguistics10022273
1574English Linguistics Research10042365
1575English Literary Studies20128481
1576English Miscellany. A Symposium of History, Literature and the Arts20128482
1577English teaching forum20128484
1578Enlightenment and Dissent20128485
1579entanglements: experiments in multimodal ethnography20128486
1580Entelequia. Revista interdisciplinar20128487
1581Enterprise and Innovation Management Studies10028156
1582Entertainment design10000399
1583Entomology Abstracts20128488
1584Entretextos : Revista Electronica Semestral de Estudios Semióticos de la Cultura20128489
1585Environment and Ecology Research20102093
1586Warasan Singwaetlom lae Sappayakon Tammachat / Environment and Natural Resources Journal10083339
1587Environment and Natural Resources Research10032498
1588Environmental & Energy Law & Policy Journal10025174
1589Environmental and Planning Law Journal (EPLJ)10025175
1590Environmental Challenges20085937
1591Environmental Disease20077012
1592Environmental Law Reporter (ELR)10025178
1593Environmental Quality Management10048527
1594Environmental Research and Technology20067146
1595Environmental Research Forum20128491
1596Environmental Systems Research10055002
1597EOS2150421
1598Epea pteroenta10032117
1599Epidemiologic Perspectives & Innovations10079167
1600Epidemiology Research International10063535
1601Epilepsi nytt20128493
1602Episteme NS - Revista del Instituto de Filosofía de la Universidad Central de Venezuela20128494
1603ePlasty: Open Access Journal of Plastic and Reconstructive Surgery10031475
1604ERA Forum10025585
1605Eras20123360
1606ERCES : Online Quarterly Review20128495
1607ERCIM News39676
1608Erdöl Erdgas Kohle1341896
1609Erfurt Electronic Studies in English20128496
1610Erhvervspsykologi20128497
1611Eritrean Studies Review20128498
1612Ernährungs-Umschau (1977)1469
1613Erziehung & Unterricht10017477
1614Erziehung, Unterricht, Bildung20128499
1615Esfera: Revista filológica y cultural hispana20128500
1616E-Sharp10033384
1617Espace Géographique10008671
1618Espacio Abierto20121187
1619Español actualRevista de español vivo10017158
1620Espéculo : Revista de Estudios Literarios20123363
1621Essays in Education10078812
1622Essays In Medieval Studies10071534
1623Essays in Poetics10000412
1624Essays in Romanticism20128501
1625Estoa. Revista de la Facultad de Arquitectura y Urbanismo de la Universidad de Cuenca / ESTOAEstoa. Revista de la Facultad de Arquitectura y Urbanismo de la Universidad de Cuenca20112339
1626Eesti Arheoloogiaajakiri / Estonian Journal of Archaeology10073815
1627Estudios clásicos10084397
1628Estudios de la antigüedad20128502
1629Estudios de Lingüística Aplicada20069255
1630Estudios de Lingüística Chibcha20128503
1631Estudios en Antropología Social20128504
1632Estudios Filologicos Alemanes10012687
1633Estudios Humanisticos: Filologia10058476
1634Estudios sobre las Culturas Contemporaneas10020555
1635Estudios y Perspectivas en Turismo10062395
1636Estudos internacionais: revista de relações internacionais da PUC Minas / Estudos internacionais: PUC Minas International Relations Journal20074072
1637Età Evolutiva20128505
1638ETH Learning and Teaching Journal20082120
1639Ethics & Medics10076078
1640Ethiopian journal of applied sciences and technology20128506
1641Ethiopian Journal of Development Research20128507
1642Ethiopian Journal of Environmental Studies and Management10035518
1643Éthique, politique, religions20128508
1644Ethnographic Studies20128509
1645Ethnographica Journal on Culture and Disability20128510
1646Ethnopolitics Papers20128512
1647Ethnoscripts10029524
1648Etnolore20128513
1649E-topia : Revista Electrónica de Estudos sobre a Utopia20128514
1650Etter Lemkin: Tidsskrift for studier av folkemord og politisk massevold20128515
1651Etudes Caribéennes20077780
1652Études cinématographiques10000421
1653Études grégoriennes20128516
1654Études internationales42090
1655Eubios Journal of Asian and International Bioethics10076084
1656Eurasia Antiqua: Zeitschrift für Archäologie Eurasiens10072323
1657Euresis20063199
1658EU-ret & Menneskeret20128521
1659Euro Observer - Newsletter of the European Observatory on Health Care Systems10016225
1660EuroCriminology1364890
1661EuroEconomica10035958
1662EuroFM Journal - International Journal of Facilities Management20128522
1663Euroheat & Power10076087
1664Euromoney20128525
1665Europace, Supplements20128526
1666European Accounting and Management Review20128527
1667European Biotechnology Newsletter20128528
1668European Bulletin of Adapted Physical Activity10028080
1669European Bulletin of Social Psychology10030511
1670European Chemical News10078125
1671European Cultural Heritage20128529
1672European cybersecurity journal20128530
1673European Economic Review Plus20128531
1674European Infectious Disease10073750
1675European Instructional Course Lectures10042359
1676European Integration Online Papers10011999
1677European Journal for the History of Medicine and Health (EHMH)20113508
1678European Journal of Anatomy (EJA)1209679
1679European Journal of Business and Economics20128533
1680European Journal of Business Research10032598
1681European Journal of Cross-Cultural Competence and Management10035458
1682European Journal of Economic and Social Systems10020609
1683European Journal of Economics, Law and Politics20066620
1684European Journal of Ecopsychology (EJE)20108527
1685European Journal of Education (EJED)20072534
1686European Journal of Educational & Social Sciences20128534
1687European Journal of Educational Sciences20128535
1688European Journal of Endocrinology. Supplement10041936
1689European Journal of English Language and Literature Studies (EJELLS)20128536
1690European Journal of ePractice20128537
1691European Journal of General Dentistry10082837
1692European Journal of General Medicine10036400
1693European Journal of Heart Failure. Supplements10022677
1694European Journal of Medicinal Plants10032305
1695European Journal of Molecular & Clinical Medicine (EJMCM)20072431
1696European Journal of Morphology1509
1697European Journal of Nutrition and Food Safety20067676
1698European Journal of Physical & Health Education10057748
1699European Journal of Physics Education (EJPE)10019869
1700European Journal of Science and Theology10022955
1701European Journal of Scientific Research10024844
1702European Journal of Social Education10024134
1703European Journal of Social Sciences10022418
1704European Journal of Sports and Exercise Science20107454
1705European journal of sports traumatology and related research (Testo stampato)10000435
1706European Journal of Surgery1525
1707European Journal of Sustainable Development10033509
1708European Journal of Sustainable Development Research (EJOSDR)10083991
1709European Journal of Turfgrass Science20128538
1710European Journal of Ultrasound2152189
1711European Journal of Underwater and Hyperbaric Medicine20128539
1712European meetings in ethnomusicology10023387
1713European Online Journal of Natural and Social Sciences10070724
1714European Papers on the New Welfare : Quaderni Europei sul Nuovo Welfare20128540
1715European Pharmaceutical Review10050267
1716European Property Law Journal20095256
1717European Psychiatric Review10022182
1718European Review for Medical and Pharmacological Sciences10010896
1719European Review of Energy Markets10085573
1720European Review of Native American Studies20078997
1721European Scientific Journal10014354
1722Европейская Безопасность: События, Оценки, Прогнозы / European Security: Events, Evaluations, Forecasts20128541
1723European Social Work Research (ESWR)20128542
1724European Sports History Review10078126
1725European Taxation10014411
1726European transport law20128543
1727European Workshop on Visual Information Processing20128544
1728European Yearbook in the Sociology of Law20128545
1729EurophysicsNews10002743
1730Europäische Hochschulschriften, Reihe 6, Psychologie20128547
1731Europäisches Rundschau10004408
1732Evangelical Studies Bulletin20128550
1733Evental Aesthetics20128551
1734Evidence-based Complementary and Alternative Medicine (eCAM)10006977
1735Evidence-Based Eye Care10078572
1736Evidence-Based Gastroenterology10078818
1737Evidence-based Healthcare10076101
1738Evidence-based Oncology10078372
1739Evolution of Communication10016999
1740ew - das magazin für die energie wirtschaft10029970
1741Excellence in Higher Education20128552
1742Exceptionality Education International (EEI)10069945
1743Executive Development20128554
1744Exilforschung : Ein Internationales Jahrbuch20128555
1745Existential Analysis20128556
1746Existenz20067776
1747Exogenous Dermatology10050910
1748Experimental and Clinical Immunogenetics1547
1749Experimental and Therapeutic Medicine10015706
1750Experimental Biomedical Research20112850
1751Expert Evidence20128557
1752Expert Opinion in Medical Diagnostics10028198
1753Exploit Interactive - The Exploit Project's Pan-European Web Magazine20128559
1754Export America20128560
1755Extravío: revista electrónica de literatura comparada20128561
1756EyesReg20128562
1757Fabula - Litterature, histoire et theorie20109360
1758Facility Management Journal20128564
1759Fagbladet Allergi i praksis20128566
1760Faits de Langues / Faits de Langues: Journal of Language Diversity10022297
1761Faktablad om växtskydd, Jordbruk20128567
1762Family Science10072574
1763Far East Journal of Applied Mathematics10061719
1764Far East Journal of Electronics and Communications10081041
1765Far East Journal of Mathematical Sciences (FJMS)10019934
1766Far East Journal of Theoretical Statistics20128568
1767Farbe und Lack2075151
1768Farmacia10009575
1769Fascinating Life Sciences (FLS)20128569
1770Fast Capitalism20128570
1771Fast Grunn20128571
1772Fauna20095901
1773Fauna och flora : populär tidskrift för biologi20128572
1774FBI Law Enforcement Bulletin20128573
1775Federal Facilities Environmental Journal20128574
1776Federal Reserve Bank of St. Louis Review10006878
1777Federal Times20128575
1778Feed International20128576
1779Feedstuffs - The Weekly Newspaper for Agribusiness10023867
1780Féeries20128577
1781Feldherpetologisches Magazin20128578
1782Femina Politica10070614
1783Feminist Collections. A Quarterly of Women's Studies Resources20128579
1784Feminist Teacher (FT)10068832
1785Fênix : Revista de História e Estudos Culturais20128581
1786Fenno-Ugrica Suecana - Nova Series20128582
1787Fernand Braudel Center's Review10026082
1788Festival management and event tourism : An international journal20128583
1789Fett20128584
1790Feuillets de Radiologie10011482
1791Fiction International20128585
1792Fiddlehead10000448
1793Film and Philosophy : Journal of the Society for the Philosophic Study of the Contemporary Visual Arts (SPSCVA)20128587
1794Kwartalnik Filmowy / Film Quarterly20062313
1795Film-Historia10027599
1796Filologen20128588
1797Filologia antica e moderna20073602
1798Filosofia Theoretica: Journal of African Philosophy, Culture and Religions10087732
1799Filosofisk supplement20128590
1800Filosofisk Tidskrift20128591
1801Filter - for fotografi20128592
1802Filter - Tijdschrift over vertalen20128593
1803Финансы и бизнес / Finance and Business20128594
1804Financial Management (CIMA)20128595
1805Financial Risk and Management Reviews20084480
1806Financial Services Review10020748
1807Financial times10023968
1808Finnish economic papers10020750
1809Finsk Tidskrift (FT)20128596
1810Firat Tip Dergisi10054131
1811Firbladet20128597
1812Fire Engineering10076131
1813First Peoples Child & Family Review20128598
1814First Things10019600
1815Fish Veterinary Journal20128599
1816Fisken og Havet20128600
1817Fisken og Havet, Særnummer20128601
1818Five Points. A Journal of Literature and Art20128603
1819Fjell-folk20128604
1820Fjørfe20128605
1821Fleischwirtschaft international10007459
1822Flight International10017479
1823Florida Tax Review (FTR)10025604
1824Florilegium10074791
1825Fluid Scandinavia20128606
1826Flusser Studies20128607
1827Flyhistorie20128608
1828FOAF Tale News20128609
1829Focus Journal20128610
1830Focus on Alternative and Complementary Therapies (FACT)10012970
1831Fokus Europa20128611
1832Fokus på språk20128612
1833Folk och musik20128613
1834Folkedansforskning i Norden20128614
1835Follominne20128616
1836Fontene20128617
1837Food Additives and Contaminants1610
1838Food and Nutrition Sciences10027884
1839Food and Public Health10086222
1840Food protection trends10070238
1841Food Science and Technology20101829
1842Forbes38398
1843Forbes and Fifth20128619
1844Udenrigs / Foreign Affairs20128620
1845FORM20128621
1846Form - the making of design20128622
1847Forma Civitatis20128623
1848Formacion Medica Continuada En Atencion Primaria10036172
1849Formulary (Cleveland, Ohio)12297
1850Formules. Revue des littératures à contraintes20128624
1851Foro Pediátrico20128625
1852Forschung10084405
1853Forskerforum20128626
1854Forskning20128627
1855Forskning om utbildning20128631
1856Forskning.no20128632
1857Forskningspolitikk20128633
1858Forsvarets forum20128637
1859Forsvarets Forum20128636
1860Forsyning20128639
1861Fortid20128640
1862Fortidsvern20128641
1863Fortuna. Tidsskrift for historie, teknologi og kultur med tilknytning til de gamle jernverkene20128642
1864Forum for Idræt (Idrætshistorisk Årbog)20128643
1865Forum für osteuropäische Ideen- und Zeitgeschichte42013
1866Fosterhjemskontakt : tidsskrift om fosterhjemsarbeid20128644
1867Fotballtreneren20128645
1868Fotogeschichte20064595
1869Foundations and Trends in Programming Languages20077469
1870Foundations and Trends® in Human-Computer Interaction10079708
1871Foundations of Management (FoM)10071940
1872Foundations of Materials Science and Engineering20128646
1873Fountainwell Drama Texts20128647
1874Fra Fysikkens Verden20128648
1875Frá haug ok heiðni20128649
1876Fractional Differential Calculus20090809
1877Frame Journal of Literary Studies20128650
1878Franciscan Studies10049052
1879Fraser Economic commentary20128651
1880Frecuencia L20128652
1881Freiburger Zeitschrift für GeschlechterStudien10088497
1882Fremdsprachen und Hochschule10017667
1883Fronesis20128654
1884Frontiers for Young Minds20079358
1885Frontiers in Analytical Science20128655
1886Frontiers in Clinical Diabetes and Healthcare20097615
1887Frontiers in Digital Humanities10087346
1888Frontiers in Drug Delivery20104040
1889Frontiers in Health Policy Research20128656
1890Frontiers in Neuroenergetics10018948
1891Frontiers in Psychological and Behavioral Science (FPBS)20128657
1892Frontiers in Science20128658
1893Frontiers in Sustainable Energy Policy20128659
1894Frontiers in Systems Biology20128660
1895Frontiers of Medical and Biological Engineering10076169
1896Frontiers of oral biology20128663
1897Frontiers of radiation therapy and oncology10000475
1898Frühes Deutsch10062836
1899Fu Jen Studies. Literature and Linguistics20128665
1900Fuel Communications20088313
1901Fukushima Journal of Medical Science20128666
1902FULGOR20128667
1903FUMS rapport20128668
1904Functional Materials1374787
1905Fund og Forskning i Det Kongelige Biblioteks samlinger20068838
1906Fundamental Journal of Mathematics and Mathematical Sciences20086643
1907Fundamentos en Humanidades20128669
1908Furniture History20068840
1909FUTURA / Futura (Finnish)20062254
1910Future - Aventis Magazine20128670
1911Fysioterapi20128671
1912Første steg20128673
1913Gaceta Laboral20128674
1914Gamle Bergen Årbok20128676
1915Gandhi Marg10067523
1916Garden history / Garden history society42525
1917Gastroenterological Endoscopy10037006
1918Gastroenterology Research10051016
1919GEFAME20128678
1920Gender Medicine10011490
1921Gendernye issledovaniâ / Gendernye Issledovaniya / Gender Studies20128679
1922Genders20068852
1923Gene Function and Disease10078833
1924Gene Regulation and Systems Biology10040070
1925Gene Therapy and Regulation10053264
1926Genealogists' Magazine20128680
1927Genel Tip Dergisi20128681
1928General and Professional Education20125300
1929General Music Today (GMT)20128682
1930Genes and Function10076188
1931GeneScreen: An International Journal of Medical Genomics20128683
1932Genetic Analysis, Techniques and Applications (GATA)12353
1933Genetic Counseling17465
1934Genetic Engineering and Biotechnology Monitor20128684
1935Genetics Abstracts20128685
1936Gengo Bunka Kenkyu. Studies in language and culture20128686
1937Genialt20128687
1938Genij Ortopedii10057378
1939Genomics-based Drug Data Report20128688
1940Genre & Histoire20128689
1941Geogaceta40470
1942Geografiska Notiser10072899
1943Geography4957
1944Papeles de Geografía / Geography Papers20128690
1945Geomatik / Geomatic20109602
1946Geofizicheskiy zhurnal / Geophysical journal 10083855
1947Geopolitics under Globalization20128691
1948GeoResJ10052522
1949George Borrow Bulletin20128692
1950George Herbert Journal20128693
1951Georgetown Immigration Law Journal10026772
1952Georgetown International Environmental Law Review10019787
1953Georgetown journal of international affairs20128694
1954Georgetown Security Studies Review (GSSR)20128695
1955Georgia Journal International Comparative Law10026780
1956GeoScape10011134
1957Geoscience Data Journal10035751
1958Geoscience Research20128696
1959Geosciences (El Monte, Calif)20068018
1960Geotechnical News10076216
1961Geotechnics20120839
1962GeoTropico20128697
1963Gerer et Comprendre10020270
1964Geriatrics & Aging10038035
1965Zeitschrift für Katalanistik / German Journal for Catalan Studies10021865
1966German Journal of Psychiatry10039499
1967German Journal of Urban Studies20128698
1968German Research20128699
1969German Risk and Insurance Review20128700
1970Geronius20128701
1971Gerontologia Polska10084469
1972Gerontology & Geriatrics Education10069947
1973Geschichte in Wissenschaft und Unterricht10027386
1974Geschichte Lernen20128702
1975Gestalt Theory20089771
1976Gestalt!20128703
1977Gestion Hospitalaria20128704
1978GetMobile20115320
1979Ghana Journal of Development Studies20087779
1980Ghana Journal of Linguistics20062865
1981Ghanaian Journal of Economics (GJE)20128706
1982GI Cancer12402
1983Giornale di Neuropsicofarmacologia17518
1984Giornale italiano di filologia20064343
1985GIS. Science : die Zeitschrift für Geoinformatik / GIS.Science10079492
1986Gladius10046338
1987Glasnost : med Gateavisa nyhetsseksjon20128708
1988Glass Technology: European Journal of Glass Science and Technology Part A10006999
1989Gli spazi della musica20123586
1990Global Asia20128710
1991Global Built Environment Review10040634
1992Global Business & Economics Anthology (GBEA)10018598
1993Global Chinese20102393
1994Global Commons Review20128711
1995Global Community Yearbook of International Law and Jurisprudence (GCYILJ)20128712
1996Global Development Finance20128714
1997Global Food History10083007
1998Global health research and policy20077196
1999Global Health, Epidemiology and Genomics10088372
2000Global Journal of Business & Social Science Review (GJBSSR)20100376
2001Global Journal of Business Research10021202
2002Global Journal of Engineering Research10047994
2003Global journal of health education and promotion20128717
2004Global Journal of Health Science10047755
2005Global Journal of Human-Social Science (GJHSS)10035737
2006Global Journal of Intellectual & Developmental Disabilities (GJIDD)10087600
2007Global Journal of Medical Research10031068
2008Global Journal of Research Engineering10051799
2009Global Journal of Sociology: Current Issues (GJS)10033764
2010Global Journal of Strategies and Governance20128718
2011Global Media Journal10034696
2012Global Media Journal - German Edition (GMJ-DE)10083722
2013Global Media Journal : Mediterranean Edition20128719
2014Global Media Journal: African edition20128720
2015Global Military Studies Review20128721
2016Global Nineteenth-Century Studies (GNCS)20128722
2017Global Public Policy and Governance (GPPG)20123816
2018Global Review: A Biannual Special Topics Journal20128723
2019Global Security20128724
2020Global Telecoms Business39710
2021Global Tourism20128726
2022Global Veterinaria10022687
2023Glocal Times20128727
2024Glossa10023273
2025Glossator20128728
2026Glossen20113254
2027Glottometrics10017349
2028Glänta20128729
2029GMS Thoracic Surgical Science20128730
2030Gnist- Marxistisk tidsskrift20128731
2031Gnomon. Kritische Zeitschrift für die gesamte klassische Altertumswissenschaft10000496
2032Go'mørning20128732
2033Goppinger Arbeiten zur Germanistik20128733
2034Gothenburg Papers in Theoretical Linguistics20089279
2035Gotländskt arkiv20128737
2036Government Publications Review (1973)20128738
2037Government Publications Review: Part A2148152
2038Government Publications Review: Part B2148153
2039GPS World10078587
2040GPS: Global Performance Studies20061850
2041Graduate Journal of Asia-Pacific Studies10035528
2042Graduate Journal of Social Science10055412
2043Graduate Journal of Sport, Exercise & Physical Education Research20128739
2044Graeco-Arabica20128741
2045Graecolatina et Orientalia20128742
2046Grafiknytt20068898
2047Graft - Organ and Cell Transplantation10010937
2048Gramsciana. Rivista Internazionale di Studi su Antonio Gramsci20128745
2049Graphis10000501
2050Grazer Linguistische Studien10007620
2051Green and Sustainable Chemistry10084490
2052Green Materials10062153
2053Gregorios ho Palamas : dimeniaion theologikon kai ekklesiastikon periodikon, organon tes Hieras Metropoleos Thessalonikes20128747
2054Greyfriar. Siena Studies in Literature20128748
2055Gråsteinen : et geofaglig tidsskrift for alle20128750
2056GSA Today10049436
2057GSTF International Journal on Computing10042477
2058GSTF Journal of Engineering Technology (JET)10074376
2059GSTF JOURNAL of Nursing and Health Care20128751
2060GSTF Journal on Education10067039
2061Gulustan-Black Sea Scientific Journal of Academic Research20128752
2062Gutenberg-Jahrbuch10014761
2063Gymnadenia : medlemsblad for Sigrid Undset selskapet20128753
2064Gynekologen20128754
2065Gynäkologisch-Geburtshilfliche Rundschau12428
2066Hagar: Studies in Culture, Polity and Identities20128759
2067Hakirah: The Flatbush Journal of Jewish Law and Thought20128760
2068Hallym International Journal of Aging10028013
2069Hamline Law Review10026796
2070Handbook of Practice Management20128764
2071Han'gug minjog undongsa yeon'gu20128768
2072Hardanger - Tidsskrift for Hardanger historielag20128769
2073Hardy-Ramanujan Journal20128770
2074Harrington Gay Men's Fiction Quarterly10088154
2075Harvard Asia Quarterly10060528
2076Harvard Business Law Review20128771
2077Harvard Deusto business review20128772
2078Harvard Human Rights Journal10026810
2079Harvard Library Bulletin10000510
2080Harvard Review20128773
2081Hastings West-Northwest journal of environmental law and policy10027111
2082Hayden Ferry Review20128774
2083He Kupu20095945
2084Head & Neck Oncology10022970
2085Health (Irvine, Calif.)10028679
2086Health Aging & Clinical Care in the Elderly20128775
2087Health and Primary Care (HPC)20128776
2088Health and Society20128777
2089Health behavior and policy review10086361
2090Health Care and Informatics Review Online10079502
2091Health Information on the Internet20128778
2092Health Manpower Management10076287
2093Health Policy and Development20128779
2094Health Promotion and Chronic Disease Prevention in Canada10064169
2095Health Psychological Research20128780
2096Health SA Gesondheid - Journal of Interdisciplinary Health Sciences (HSAG)10080617
2097Health Science Journal20093183
2098Health Statistics Quarterly10079182
2099Healthcare Review Online20128781
2100Healthcare Risk Management20128782
2101HealthcarePapers10055361
2102HealthMed10009592
2103Heart Drug10036297
2104Heart Failure Clinics10005104
2105Hecate20128783
2106helden. heroes. héros. E-Journal zu Kulturen des Heroischen10088810
2107Helikon10020081
2108Heliotropia20128784
2109Hellas. A Journal of Poetry and the Humanities20128785
2110Hellenic Orthodontic Review10060451
2111Helsingin yliopiston historian laitoksen julkaisuja20128786
2112Hematology & Medical Oncology20128787
2113Henry Bradshaw Society20128788
2114Hepatitis Monthly10011510
2115Hépato-Gastro10039386
2116Hepato-Gastroenterology1323580
2117Herald of the International Academy of Science. Russian Section10053374
2118Hereditary Genetics: Current Research10036210
2119Hermès. Revue Critique20128789
2120HERO skriftserie / Working paper20128790
2121Heroism Science20128791
2122Herpetology Notes10023922
2123Hesperia Culturas del Mediterráneo20128792
2124Hessische Blätter für Volks- und Kulturforschung10004501
2125HIF-rapport20128796
2126High School Journal10068840
2127Gaodianya Jishu / High Voltage Engineering10069894
2128Higher Education in Review20128798
2129Higher Education Perspectives20128799
2130Higher Education Review20128800
2131Higher Education Studies10028582
2132Hikuin20128801
2133Himalayan Geology10011513
2134Hiperboreea10054655
2135Hipertexto20128805
2136Hiroshima Studies in English Language and Literature20128806
2137História & Perspectivas20128808
2138Historia (Three Rivers)20095391
2139Historia Hermeneutica. Series Studies20128809
2140Historia religionum20128810
2141Historiallinen Arkisto10078146
2142Historiallisia Tutkimuksia20128811
2143Historica20128812
2144Historical and Cultural Problems of Northern Countries and Regions20128813
2145Historikeren20128814
2146Historische Archäologie10045603
2147Historische Literatur10005687
2148Historisches Forum20128815
2149Historiske meddelelser om København20128816
2150Historie a vojenství / History & Warfare10026659
2151History of Intellectual Culture20128817
2152History of Technology10078851
2153HiT notat20128819
2154HIV Clinical Trials10003207
2155Hjorteviltet20128820
2156HMT - Helsetjenesten Medisinsk Teknikk : helse, medisin, teknikk20128821
2157Hollins Critic20128822
2158Hologramática20128823
2159Home Care Provider10076332
2160Home Healthcare Now10076333
2161Home Healthcare Nurse20128824
2162Homeland Security20128825
2163Homily Service10088138
2164Homo Oeconomicus (HOEC)10033350
2165Hong lou meng xue kan20128826
2166Hopscotch20128827
2167Horisont20128828
2168Horisont : næringspolitisk skriftserie20128829
2169افق توسعه آموزش علوم پزشکی / Horizon of Medical Education Development20128830
2170Horizons20128831
2171Horizons: Seoul Journal of Humanities20128832
2172Hors Champ20128833
2173Hortus semioticus20128834
2174Hospice Management Advisor20128835
2175Hospital Access Management20128836
2176Hospital Case Management10076337
2177Hospital Employee Health20128837
2178Hospital Peer Review10076344
2179Hotell, restaurant & reiseliv (Reiseliv Publishing)20128838
2180Housman Society Journal20128839
2181HRfocus10017983
2182HSOA Journal of Gerontology and Geriatric Medicine20125885
2183H-Soz-Kult. Kommunikation und Fachinformation für die Geschichtswissenschaften / H-Soz-Kult. Communication and information services for historical research10054047
2184Čelovek: obraz i suŝnostʹ / Human being: Image and essence. Humanitarian aspects20128840
2185Hyuman fakutazu / Human Factors in Japan20128841
2186Human Resource Management International Digest10078853
2187Human Resources Abstracts10017621
2188Human Resources Management & Ergonomics10031301
2189Human Rights & Human Welfare20128842
2190Human Rights Case Digest20128843
2191Human Rights in Development20128844
2192Humana.Mente10060463
2193Human-animal interaction bulletin20128845
2194Humanimalia - a journal of human/animal interface studies20109325
2195Humanist : tidsskrift for livssynsdebatt20128846
2196Хуманитарни Балкански изследвания / Humanitarian Balkan Research20126727
2197Humanitarian Exchange Magazine20128848
2198Gumanitarnyj vektor. Seriâ Pedagogika, psihologiâ / Humanitarian Vector. Series Pedagogy, Psychology20128849
2199Гуманитарный вектор. Серия Филология. Востоковедение. Gumanitarnyi Vektor. Seriya Filologiya, Vostokovedenie / Humanitarian Vector. Series Philology, Oriental Studies20128850
2200Гуманитарный вектор. Серия Философия. Культурология. Gumanitarnyi Vektor. Seriya Filosophiya, Kul’turologiya / Humanitarian Vector. Series Philosophy, Cultural Studies20128851
2201Humanities and Social Sciences20128852
2202Humanities and Social Sciences Letters20078033
2203Human-Machine Communication20128853
2204Hvem, hva, hvor (ordinær utg.)20128854
2205Hvor hender det?20128855
2206Hydro International10076361
2207Hydro Review Worldwide10030260
2208Hydrology and Earth System Sciences Discussions (HESSD)10028222
2209Häften för Kritiska Studier20128857
2210Høgskolen i Harstad skriftserie20128858
2211Høgskolen i Nesnas skriftserie20128859
2212HØit : tidsskrift for Avdeling for informasjonsteknologi, Høgskolen i Østfold20128860
2213Haaløygminne : Håløygminne20128861
2214I.A.P. rapporten20128862
2215i.e.: inquiry in education20081374
2216IABLIS. Jahrbuch für europäische Prozesse20128863
2217IACR Transactions on Cryptographic Hardware and Embedded Systems20119688
2218IAFOR Journal of Literature and Librarianship20102386
2219IAH-Bulletin42801
2220IAHRW International Journal of Social Sciences Review (IJSSR)20096955
2221Ianua: Revista Philologica Romanica20128866
2222IAS Think Pieces20128867
2223IASLonline10060836
2224IASSIST Quarterly10010126
2225Iberia: An International Journal of Theoretical Linguistics10054824
2226Iberoamérica Global10020302
2227IBIMA Business Review20090260
2228IBS Journal of Science20128869
2229iBusiness10019063
2230ICES cooperative research report20128871
2231ICGST International Journal on Graphics, Vision, and Image Processing20067719
2232ICMR Bulletin20128872
2233Icomos Canada Bulletin20128873
2234Ide@Sostenible20128874
2235IDEA: A Journal of Social Issues10086655
2236IDEAS20128875
2237Idee20128876
2238Idéias - Revista do Instituto de Filosofia e Ciências Humanas da UNICAMP20086191
2239Idrottsforum.org - Nordic Sport Studies Forum10083986
2240Idrottsjuridisk skriftserie20128878
2241IDrugs. The Investigational Drugs Journal10003208
2242IEEE Communications Standards Magazine10085441
2243IEEE Geoscience and Remote Sensing Magazine10048490
2244IEEE Global Humanitarian Technology Conference (GHTC)10074926
2245IEEE Journal of Microwaves20112006
2246IEEE Xplore Digital Library20128882
2247IES Bulletin20128883
2248Iglesia y Misian20128885
2249Ignaziana : Rivista di Ricerca Teologica10035562
2250International Journal of Green and Herbal Chemistry / ijghc10054968
2251IJIES (International Journal of Innovation in Enterprise System)20071507
2252Il Confronto Letterario10018937
2253Il Fallimento e Altre Procedure Concorsuali20128886
2254Il Farmaco1568
2255il Mulino10019381
2256Il Ponte10001857
2257Il Risorgimento (Milano)10001965
2258Il verri10018754
2259Ilbon Pip'yeong (Japan Review)20128887
2260ILSA JOURNAL OF INTERNATIONAL & COMPARATIVE LAW10027156
2261Image Processing On Line10071471
2262ImageTexT: Interdisciplinary Comics Studies20100553
2263Immuno analyse & biologie specialisee10011527
2264Immunology & Infectious Diseases10076383
2265Immunome Research40845
2266ImmunoMethods10009953
2267Immunopathologia Persa20064614
2268Immunopharmacology1927
2269Impact Printmaking journal20128890
2270Imparare20128891
2271imprimatur : Nachrichten und kritische Meinungen aus der katholischen Kirche20128892
2272Imprimatur: Ein Jahrbuch für Bücherfreunde20128893
2273Impuls : Tidsskrift for psykologi10024138
2274In vitro & Molecular Toxicology17803
2275Inc.: The magazine for growing companies20128894
2276INCAE Business Review20128895
2277Incelências Revista do Núcleo de Programas de Pesquisa20128896
2278Inclusion20116338
2279Independent Filmmakers Journal20128897
2280Index Islamicus20128898
2281Index of Middle English Prose20128899
2282Indian Development Review10021035
2283Indian Folklife10027231
2284Indian folklore Research Journal20128900
2285Indian Forester10054816
2286Indian Journal of Applied Linguistics10020121
2287Indian journal of chest diseases & allied sciences10077766
2288Indian Journal of Finance10081057
2289Indian Journal of Fisheries10022986
2290Indian Journal of Health and Wellbeing10066115
2291Indian Journal of Human Genetics43038
2292Indian Journal of Medical Sciences10036288
2293Indian Journal of Neurotrauma10069668
2294Indian Journal of Pharmaceutical Education and Research (IJPER)10011534
2295Indian Journal of Pharmaceutical Sciences10015972
2296Indian Journal of Physiotherapy and Occupational Therapy10085814
2297Indian Journal of Political Science10025640
2298Indian Journal of Positive Psychology20081236
2299Indian Journal of Weed Science10063039
2300Indian Literature: Sahitya Akademi's Bi-Monthly Journal20128902
2301Indicators of Industry and Services20128903
2302Indigenous Affairs20128904
2303Indigo20128905
2304Indilinga: African Journal of Indigenous Knowledge Systems20084609
2305Človek a spoločnosť / Individual and Society10008808
2306Indivisa : Boletin de Estudios e Investigación20128906
2307Indo-European Linguistics10085961
2308Indologica taurinensia10022132
2309Indonesian Journal of Disability Studies20067291
2310Indremedisineren20128907
2311Industria Avicola20128908
2312Industrial Management (Des Plaines)10076412
2313Industrial Relations Law Bulletin20128909
2314Infectious Disease Alert20128910
2315Inflexions: A journal for research creation20128911
2316InfoDaF. Informationen Deutsch als Fremdsprache10008690
2317Infodiversidad20128913
2318Informação em Pauta20128914
2319Informasjonsblad (Senter for grunnforskning ved Det Norske Videnskaps-Akademi)20128915
2320Informatik-Spektrum10017640
2321Information från Läkemedelsverket10073656
2322Information Management and Business Review20114454
2323Information Philosophie10013422
2324Information Services and Use10076426
2325Information Storage and Retrieval20128916
2326Information Technology, Education and Society10052425
2327Information Theory and Applications10005636
2328Information Visualisation10046305
2329Information Week20128917
2330Information, Knowledge, Systems Management10005859
2331Informationen aus Orthodontie und Kieferorthopädie10081224
2332Informationen zur Raumentwicklung39736
2333Informationes Theologiae Europae : Internationales ökumenisches Jahrbuch für Theologie20128919
2334Informationsdienst Soziale Indikatoren10048115
2335Informing Science10017035
2336Informing Science + IT Education Conference20128920
2337InfraMatics20128921
2338Infusionstherapie und Transfusionsmedizin1970
2339Ingegneria ambientale. Inquinamento e depurazione. Quaderni20128922
2340INICIACOM : Revista Brasileira de Iniciação Científica em Comunicação Social20128924
2341Injuria : tidsskrift for juridiske studenter i Bergen20128925
2342Injury control and safety promotion20128926
2343Inklings: Jahrbuch für Literatur and Ästhetik20128927
2344INNER MAGAZINE20128928
2345Innovation Journalism20128929
2346Innovative Marketing10067826
2347Innsyn : tidsskrift for misjonsstrategisk informasjon og debatt20128930
2348Inovcom : Revista Brasileira de Inovação Científica em Comunicação20128931
2349Inpharma weekly10001467
2350Inquire: Journal of Comparative Literature10062565
2351Inquiry: Critical Thinking Across the Disciplines20128932
2352Insects Review20128934
2353Insektnytt20128935
2354Inside FERC20128936
2355Inside FERC's Gas Market Report20128937
2356Inside Indonesia : bulletin of the Indonesia resources and inform 198320128938
2357Inside the Internet20128939
2358Insight: The Journal of the American Society of Ophthalmic Registered Nurses10076430
2359Institut de Papyrologie et d'Egyptologie de Lille. Cahiers de Recherche10089023
2360Institutional Investor International Edition20128940
2361Institutions and Economies10055661
2362Instructional Course Lectures10039581
2363Insurance Markets and Companies20078422
2364Integrácia20128942
2365Integración & Comercio20128943
2366Integral Leadership Review20128944
2367Integrated Manufacturing Systems10050509
2368Integrated Ocean Drilling Program: Preliminary Reports10079512
2369Integrative Biology: Issues, News, and Reviews20128945
2370Integrative Journal of Veterinary Biosciences (IJVB)20128946
2371Integrative Medicine10007595
2372Intellectual Property & Technology Law Journal20128947
2373Intelligent Control and Automation10029533
2374Intelligent Information Management20128948
2375Intensities10073582
2376intensiv20128949
2377Intensivmedizin und Notfallsmedizin10036869
2378Inter collegas20077379
2379Inter Medicos20128950
2380InterActions : UCLA Journal of Education and Information Studies20090199
2381Interactive Marketing20128951
2382InterCulture: An Interdisciplinary Journal20128953
2383Interdisciplinary Environmental Review10019570
2384Interdisciplinary Journal of Information, Knowledge, and Management (IJIKM)10072192
2385Interdisciplinary Journal of Research in Business10023598
2386InterDisciplines. Journal of History and Sociology10058714
2387Interface: a journal for and about social movements10023738
2388Interfacehs : Journal on Integrated Management of Occupational Health and the Environment20128956
2389Interfaces (Paris)10037208
2390Intergrams: Studies in Languages and Literatures20128957
2391Intergraph: Journal of Dialogic Anthropology20128958
2392Interjuli: Internationale Kinder- und Jugendliteraturforschung20128959
2393Interkulturelle Theologie. Zeitschrift für Missionswissenschaft20064495
2394Interlending & document supply5101
2395Interlingüística10023582
2396Interlink (London : 1989)20128961
2397Interlink : Journal of Research in Music20128963
2398Interlink : the Nigerian-American Quarterly Magazine20128964
2399InterMedia20128965
2400International Journal of 3-D Information Modeling / InternaInternational Journal of 3-D Information Modeling20128966
2401Internal and Emergency Medicine10011572
2402Internal Medicine Alert20128967
2403Internal Medicine Review10073756
2404International journal of nuclear safety and simulation20128968
2405International Abstracts in Operations Research20128969
2406International Academy of Business and Economics20128970
2407International Aerospace Abstracts20128971
2408International Archives Of health sciences / International Archives Of Health Sciences20076609
2409Archives Internationales d'histoire des sciences / International Archives on the History of Science10029922
2410International Business Research10018534
2411International cement review20128972
2412International Circular of Graphic Education and Research10028607
2413International Communication of Chinese Culture20123407
2414International Conference on Computer Systems and Applications10049283
2415International Contact Lens Clinic10076442
2416International Critical Childhood Policy Studies Journal20128979
2417International Digest of Health Legislation10076443
2418International education research20128980
2419International Education Studies (IES)10023755
2420International e-Journal of Science, Medicine & Education10068847
2421International Financing Review20128981
2422International Frontier Science Letters20128983
2423International Gestalt Journal20128984
2424International Heat Transfer Conference (IHTC)20069725
2425International Higher Education10008499
2426International Insolvency Review10023119
2427International Journal about Parents in Education20128985
2428International Journal for Co-operative Management20128986
2429International Journal for Digital Society (IJDS)20071579
2430International Journal for Information Security Research20128987
2431International Journal for Research on Extended Education (IJREE)10072503
2432International Journal in IT & Engineering20128988
2433International Journal In Management & Social Science20128989
2434International Journal of Academic Research10031818
2435International Journal of Academic Research in Accounting, Finance and Management Sciences10030678
2436International Journal of Academic Research in Business and Social Sciences10028595
2437International Journal of Academic Research in Education and Review10033782
2438International Journal of Accounting20111217
2439International Journal of Actor-Network Theory and Technological Innovation20128990
2440International Journal of Ad Hoc, Sensor and Ubiquitous Computing10033784
2441International Journal of Adaptive and Innovative Systems20081151
2442International Journal of Advanced Research10029467
2443International Journal of Advanced Research in Artificial Intelligence (IJARAI)10020952
2444International Journal of Advanced Research in Computer Science10027507
2445International Journal of Advanced Research in Engineering and Technology10062990
2446International Journal of Advanced Research in Mathematics (IJARM)20128991
2447International Journal of Advanced Science and Technology10027429
2448International Journal of Advanced Scientific Technologies, Engineering and Management Sciences10075241
2449International Journal of Advancements in Computing Technology10050064
2450International Journal of Advances in Life Science and Technology20128992
2451International Journal of Advances in Management and Economics10024801
2452International Journal of Advances in Social Science and Humanities10032848
2453International Journal of Aerospace Sciences20128993
2454International Journal of Agricultural and Life sciences20128994
2455International Journal of Agricultural Sciences20128995
2456International Journal of Agriculture and Forestry10087317
2457International Journal of Agriculture and Plant Science20128996
2458International Journal of Agriculture Innovations and Research10047475
2459International Journal of Algebra10017204
2460International Journal of Analytical Mass Spectrometry and Chromatography20128997
2461International Journal of Anatomical Variations20061886
2462International Journal of Applied Econometrics and Quantitative Studies10021062
2463International Journal of Applied Logistics20095050
2464International Journal of Applied Mathematics and Computer Sciences20128998
2465International Journal of Applied Psychology10045108
2466International Journal of Applied Quality Management20128999
2467International Journal of Applied Science10067883
2468International Journal of Applied Science, Engineering and Technology20129000
2469International Journal of Applied Sociology10063642
2470International Journal of Applied Systemic Studies10079737
2471International Journal of Aquaculture10049880
2472International Journal of Architecture and Urban Development20086625
2473International Journal of Aromatherapy10067403
2474International Journal of Art and Art History20129001
2475International Journal of Artificial Intelligence & Applications10033810
2476International Journal of Artificial Organs2000
2477International Journal of Arts20129002
2478International Journal of Arts and Sciences10016367
2479International Journal of Asian Management20129003
2480International Journal of Asian Social Science10040902
2481International Journal of Astronomy20118750
2482International Journal of Astronomy and Astrophysics International Journal of Astronomy and Astrophysics10053888
2483International Journal of Behavioural Accounting and Finance10051659
2484International Journal of Bias, Identity and Diversities in Education10074235
2485International Journal of Biochemistry Research & Review10033620
2486International Journal of Biodiversity and Conservation10033818
2487International Journal of Biological and Medical Sciences20129004
2488International Journal of Biological Engineering20129005
2489International Journal of Biomedical Science10041973
2490International Journal of Biophysics20129006
2491International Journal of Biosciences (IJB)10047451
2492International Journal of Brain and Cognitive Sciences20129007
2493International Journal of Business & Economics20129008
2494International Journal of Business & Management (IJOBM)10035710
2495International Journal of Business Administration10062402
2496International Journal of Business and Applied Social Science (IJBASS)20082209
2497International Journal of Business and Economics Perspectives20129009
2498International Journal of Business and Management (IJBM)10018533
2499International Journal of Business and Management Studies10063980
2500International Journal of Business and Management Tomorrow20129010
2501International Journal of Business and Public Administration20129011
2502International Journal of Business and Social Science10024028
2503International Journal of Business Anthropology (IJBA)20129012
2504INTERNATIONAL JOURNAL OF BUSINESS ECONOMICS AND MANAGEMENT RESEARCH20129013
2505International Journal of Business Quantitative Economics and Applied Management Research10067743
2506International Journal of Business Research and Management10016752
2507International Journal of Business Strategy10030758
2508International Journal of Business, Accounting, and Finance20129014
2509International Journal of Business, Economics and Management20091786
2510International Journal of Business, Economics and Management Works20129015
2511International Journal of Business, Marketing, and Decision Sciences20076396
2512International Journal of Cancer Research10033827
2513International Journal of Career Management20129016
2514International Journal of Caring Sciences (IJCS)20129017
2515International Journal of Chemical and Biomolecular Engineering20129018
2516International Journal of Chemical and Environmental Engineering10065141
2517International Journal of Chemical and Process Engineering Research20129019
2518International Journal of Chemical Engineering10030414
2519International Journal of Chemical Engineering and Applications (IJCEA)10047787
2520International Journal of Chemistry20063210
2521International Journal of Chemistry and Materials Research20129020
2522International Journal of Child & Family Welfare20129021
2523International Journal of Child Health and Human Development10070128
2524International Journal of Chronic Diseases20129022
2525International Journal of Clinical and Experimental Medicine (IJCEM)10033007
2526International Journal of Clinical and Experimental Pathology (IJCEP)10022993
2527International journal of clinical medicine10029603
2528International Journal of Clinical Monitoring and Computing2012
2529International Journal of Clinical Pharmacology and Therapeutics2014
2530International Journal of Clinical Research & Trials20074259
2531International Journal of Clinical Trials (IJCT)20124140
2532International Journal of Coaching in Organzations20129023
2533International Journal of Cognitive Linguistics20129024
2534International Journal of Cognitive Research in Science, Engineering and Education (IJCRSEE)10081061
2535International Journal of Communication and Research20129025
2536International Journal of Communications, Network and System Sciences10052928
2537International Journal of Complexity in Leadership and Management20129026
2538International Journal of Composite Materials10024795
2539International Journal of Computational Intelligence10029622
2540International Journal of Computational Intelligence in Control (IJCIC)20123978
2541International Journal of Computational Methods & Experimental Measurements10029626
2542International Journal of Computer & Software Engineering10086403
2543International Journal of Computer and Communication Engineering10048697
2544International Journal of Computer and Information Science and Engineering20129027
2545International Journal of Computer Applications10040526
2546International Journal of Computer Processing of Oriental Languages20129028
2547International Journal of Computer Science10004915
2548International Journal of Computer Science and Artificial Intelligence (IJCSAI)20129029
2549International Journal of Computer Science and Engineering20129030
2550International Journal of Computer Science and Network Security10029663
2551International Journal of Computer Science and Technology10035488
2552International Journal of Computer Systems Science and Engineering10029632
2553International journal of computer, consumer and control20129031
2554International Journal of Contemporary Business Studies10033865
2555INTERNATIONAL JOURNAL OF CONTEMPORARY DENTAL & MEDICAL REVIEWS20129032
2556International Journal of Contemporary Mathematical Sciences10030730
2557International Journal of Contemporary Sociology20129033
2558International Journal of Control and Automation (IJCA)10046057
2559International Journal of Control Science and Engineering10029664
2560International Journal of Control Theory and Applications (IJCTA)10067208
2561International Journal of Core Engineering and Management10050557
2562International Journal of Corporate Governance20129034
2563International Journal of Cosmetic Surgery and Aesthetic Dermatology10078398
2564International Journal of Criminology and Sociology20079245
2565International Journal of Critical Accounting (IJCA)10042567
2566International Journal of Culture and History (IJCH)20129035
2567International journal of current research10019255
2568International Journal of Cybersecurity Intelligence and Cybercrime (IJCIC)10089060
2569International Journal of Database Management Systems10033870
2570International Journal of Database Theory and Application10037438
2571International Journal of Dental Anthropology20129036
2572International Journal of Dental Clinics10083133
2573International Journal of Dentistry and Oral Health20069887
2574International Journal of Design and Innovation Research20129037
2575International Journal of Diabetes Research10086194
2576International Journal of Digital Content Technology and its Applications10042438
2577International Journal of Digital Information and Wireless Communications (IJDIWC)20078162
2578International Journal of Diplomacy and Economy10088494
2579International Journal of Disability, Community & Rehabilitation20129038
2580International Journal of Disaster Medicine20126290
2581International Journal of Diversity in Organisations, Communities and Nations10016477
2582International Journal of Doctoral Studies (IJDS)10067309
2583International Journal of E-Adoption (IJEA)10080159
2584International Journal of Early Childhood Environmental Education20129039
2585International Journal of Early Childhood Special Education (INT-JECSE)10069969
2586International Journal of E-Business development10029435
2587International Journal of Ecological Economics and Statistics10021212
2588International Journal of Ecology and Environmental Sciences40286
2589International Journal of Economic Perspectives10021213
2590International Journal of Economic Practices and Theories10059487
2591International Journal of Economic Sciences and Applied Research10028962
2592International Journal of Economics and Accounting20129040
2593International Journal of Economics and Finance10034706
2594International journal of economics and management engineering10031423
2595International Journal of Economics and Management Sciences10019258
2596International Journal of Ecosystem10087127
2597International Journal of Ecosystems and Ecology Science (IJEES)10061147
2598International Journal of Education10050806
2599International Journal of Education and Management Studies (IJEM)10088367
2600International Journal of Education and Practice20067741
2601International Journal of Educational Administration and Policy Studies (IJEAPS)10033883
2602INTERNATIONAL JOURNAL OF EDUCATIONAL SCIENCES10067236
2603International Journal of e-Education, e-Business, e-Management and e-Learning10059529
2604International Journal of Electrical and Computer Engineering (IJECE)10049432
2605International Journal of Electrical and Computer Engineering Systems10016202
2606International Journal of Electrical Energy20072974
2607International Journal of Electrical Systems Science and Engineering20129041
2608International Journal of Electromagnetics and Applications20129042
2609International Journal of Electronic Commerce Studies10053298
2610International Journal of Electronics20129043
2611International Journal of Emergency Mental Health10040034
2612International Journal of Emerging Technology and Advanced Engineering10035350
2613International Journal of Emerging Trends in Engineering Research (IJETER)20072971
2614International Journal of Empirical Economics (IJEE)20129044
2615International Journal of Endocrinology and Metabolism (IJEM)10023310
2616International Journal of Energy and Power Engineering20129045
2617International Journal of Energy Economics and Policy10070296
2618International Journal of Energy Engineering10031661
2619International Journal of Energy Science10086821
2620International Journal of Engineering & Scientific Research20094259
2621International Journal of Engineering ,Science and Innovative Technology10051388
2622International Journal of Engineering and Advanced Technology20066006
2623International Journal of Engineering and Geosciences20067905
2624International Journal of Engineering and Innovative Technology10025454
2625International Journal of Engineering and Technology20070519
2626International Journal of Engineering Management and Economics (IJEME)10048146
2627International Journal of Engineering Research and Applications (IJERA)10028869
2628International Journal of Engineering Trends and Technology10053496
2629International Journal of Engineering Works (IJEW)20129046
2630International Journal of Engineering, Science and Mathematics10085712
2631International Journal of English Language and Literature Studies10040910
2632International Journal of English Linguistics (IJEL)10022351
2633International Journal of Entrepreneurship10031070
2634International Journal of Environment and Bioenergy10083864
2635International Journal of Environmental Impacts10086889
2636International Journal of Environmental Protection10024808
2637International Journal of Environmental Science and Development10022162
2638International Journal of Environmental Sciences10088673
2639International Journal of Ethics20129047
2640International Journal of Ethics Education10072938
2641International Journal of Ethiopian Studies20129048
2642Uluslararası Avrasya Sosyal Bilimler Dergisi / INTERNATIONAL JOURNAL OF EURASIA SOCIAL SCIENCES10086412
2643International Journal of Export Marketing20062344
2644International Journal of Feminist Approaches to Bioethics10033010
2645International Journal of Finance and Accounting10018532
2646International Journal of Financial Innovation in Banking20129050
2647International Journal of Financial Markets and Derivatives20100670
2648International Journal of Fisheries and Aquatic Studies10044723
2649International Journal of Fluid Engineering20129051
2650International Journal of Food and Beverage Manufacturing and Business Models (IJFBMBM)10089212
2651International Journal of Food Science and Nutrition Engineering20129052
2652International Journal of Genetic Engineering20129053
2653International Journal of Geography and Geology20066021
2654International journal of geosciences10025858
2655International Journal of Governance10027324
2656International Journal of Government Financial Management10013133
2657International Journal of Grid and Distributed Computing10043836
2658International Journal of Handheld Computing Research (IJHCR)10060693
2659International Journal of Happiness and Development10035236
2660International Journal of Health Research and Innovation20129054
2661International Journal of Health Sciences and Research10087323
2662International Journal of Health, Safety and Environment (IJHSE)20129055
2663International Journal of Healthcare Simulation - Advances in Theory & Practice (IJoHS)20129056
2664International Journal of Heritage and Sustainable Development20084530
2665International Journal of Higher Education10061655
2666International Journal of Homiletics20129057
2667International Journal of Hospitality and Event Management10087012
2668International Journal of Human and Social Sciences10016643
2669International Journal of Human Genetics1318608
2670International Journal of Human Resource Management and Research20129058
2671International Journal of Human Resource Studies10083911
2672International Journal of Humanities & Applied Social Sciences (IJHASS)20129059
2673International Journal of Humanities and Social Science10088847
2674International Journal of Hybrid Information Technology10049636
2675International Journal of Hydraulic Engineering20129060
2676International Journal of Image Processing10085284
2677International Journal of Inclusive Democracy20129061
2678International journal of industrial engineering and technology20129062
2679International Journal of Industrial Engineering Computations10050100
2680International Journal of Infection Control10019612
2681International Journal of Information and Education Technology10032455
2682International Journal of Information and Electronics Engineering10051415
2683International Journal of Information and Management Sciences10046678
2684International Journal of Information Engineering and Electronic Business10066139
2685International Journal of Information Processing and Management10034712
2686International Journal of Information Research and Review10073840
2687International Journal of Information Science20129063
2688International Journal of Information Systems and Computer Sciences20108732
2689International Journal of Information Systems and Engineering20129064
2690International Journal of Information Technology (IJIT)20079451
2691International Journal of Information, Business and Management10031491
2692International Journal of Innovative Research & Development10031763
2693International Journal of Instructional Technology and Educational Studies20112074
2694International journal of instrumentation science20129065
2695International Journal of Integrative Biology10025836
2696International Journal of Intelligence Science10070226
2697International Journal of Intelligent Technology20129066
2698International Journal of Internet and Enterprise Management10032703
2699International Journal of Islamic Marketing and Branding20075612
2700International Journal of Language and Linguistics20065257
2701International Journal of Languages, Literature and Linguistics20078036
2702International Journal of Lean Enterprise Research10068950
2703International Journal of Learning and Development10066491
2704International Journal of Learning, Teaching and Educational Research (ILJTER) / International Journal of Learning, Teaching and Educational Research (IJLTER)10044786
2705International Journal of Legal Information (IJLI)10027538
2706International Journal of Library Science20129067
2707International Journal of Linguistics10053266
2708International Journal of Linguistics & Communication (IJLC)10033964
2709International Journal of Linguistics, Literature and Culture20129068
2710International Journal of Literature and Art (IJLA)20129069
2711International Journal of Machine Learning and Computing10049328
2712International Journal of Management (IJM)20076403
2713International Journal of Management Accounting Research20129070
2714International Journal of Management and Business20129071
2715International Journal of Management and Human Resources20076395
2716International Journal of Management and Marketing Research10031451
2717International Journal of Management and Network Economics20096801
2718International Journal of Management and Sustainability10051070
2719International Journal of Management Development20129072
2720International Journal of Management Innovation Systems20120069
2721International Journal of Management, IT & Engineering10056860
2722International Journal of Management, Sciences, Innovation, and Technology (IJMSIT)20129073
2723International Journal of Managerial Studies and Research (IJMSR)10040921
2724International Journal of Marine Science20129074
2725INTERNATIONAL JOURNAL OF MARKETING AND MANAGEMENT RESEARCH20129075
2726International Journal of Marketing and Technology10061539
2727International Journal of Marketing Studies10039112
2728International Journal of Markets and Business Systems10085706
2729International Journal of Materials and Chemistry20077614
2730International Journal of Materials Engineering20087576
2731International Journal of Mathematical20129076
2732International Journal of Mathematical Analysis10057140
2733International Journal of Mathematical Research20129077
2734International Journal of Mathematics and Physics20091993
2735International Journal of Mathematics Sciences20129078
2736International Journal of Mathematics Trends and Technology10036861
2737International Journal of Mechanical Engineering and Technology (IJMET)10074627
2738International Journal of Mechanical Systems Science and Engineering20129079
2739International Journal of Mechanics and Applications20091389
2740International Journal of Medical and Health Sciences Research10067600
2741International Journal of Metallurgical Engineering10062071
2742International Journal of Migration and Border Studies20129080
2743International Journal of Mining Engineering and Mineral Processing20129081
2744International Journal of Modeling and Optimization10032454
2745International Journal of Modern Botany20078913
2746International Journal of Molecular Medicine17988
2747International Journal of Multimedia and Ubiquitous Engineering10032617
2748International Journal of Multimedia Data Engineering and Management20093712
2749International Journal of Multinational Corporation Strategy20129082
2750International Journal of Music and Performing Arts20129083
2751International Journal of Natural Sciences and Engineering20129084
2752International Journal of Natural Sciences Research10067932
2753International Journal of Naval History20129085
2754International Journal of Network Science20129086
2755International Journal of Networks and Communications20129087
2756International Journal of Numerical Analysis and Modeling10029120
2757International Journal of Nurse Practitioner Educators20129088
2758International Journal of Nursing & Clinical Practices20129089
2759International Journal of Nursing and Midwifery10034007
2760International Journal of Nursing Science20129090
2761International Journal of Ocean Systems Management (IJOSM)20129091
2762International Journal of Oncology2075
2763International Journal of Open Problems in Complex Analysis20129092
2764International Journal of Optics and Applications20127359
2765International Journal of Optoelectronic Engineering20129093
2766International Journal of Organisational Behaviour10044782
2767International Journal of Organisational Design and Engineering (IJODE)10087032
2768International Journal of Organizational Learning and Change20129094
2769International Journal of Paramedicine (IJOP)20118702
2770International Journal of Peace Studies10067982
2771International Journal of Pedagogies and Learning10043781
2772International Journal of Pedagogy, Innovation and New Technologies / International Journal of Pedagogy, Innovation and New Technologies (IJPINT)10057094
2773International Journal of Pediatric Hematology/Oncology12849
2774International Journal of Pediatrics & Neonatal Care20129095
2775International Journal of Pharma Sciences and Scientific Research (IJPSR)20129096
2776International Journal of Pharmacology, Phytochemistry and Ethnomedicine20129097
2777International Journal of Philosophical Practice20129098
2778International Journal of Physical and Social Sciences10062345
2779International Journal of Physical Education : A Review Publication10018867
2780International Journal of Physical Medicine & Rehabilitation10053825
2781International Journal of Physical Sciences10011562
2782International Journal of Physical Therapy & Rehabilitation20129099
2783International Journal of Plant Research10084286
2784International Journal of Population Geography10053657
2785International Journal of Power and Energy Systems10030119
2786International Journal of Power Electronics and Drive Systems (IJPEDS)10062797
2787International Journal of Precision Engineering and Manufacturing (IJPEM)10011563
2788International Journal of Prevention and Treatment10049187
2789International Journal of Probability and Statistics20129100
2790International Journal of Psychiatric Nursing Research10077770
2791International Journal of Psycho-Educational Sciences10070340
2792International Journal of Psychological Studies10034975
2793International Journal of Psychology and Behavior Analysis (IJPBA)10073928
2794International Journal of Psychology and Behavioral Sciences20083001
2795International Journal of psychology: A biopsychosocial approach20129101
2796International Journal of Public Health and Epidemiology20129102
2797International Journal of Public Policy and Administration Research20069716
2798International Journal of Pure and Applied Zoology10033179
2799International Journal of Pure Mathematical Sciences20129103
2800International Journal of Quantitative Research in Education20081583
2801International Journal of Quantum Foundations20129104
2802International Journal of Radiology & Radiation Therapy (IJRRT)10085657
2803International Journal of Radiology and Imaging Techniques20129105
2804International Journal of Recent Technology and Engineering (IJRTE)10063607
2805International Journal of Rehabilitation and Health10076464
2806International Journal of Reliability and Quality Performance20129106
2807International Journal of Religion20096712
2808International Journal of Research in Education and Science10068889
2809International Journal of Research in Health Sciences20129107
2810International Journal of Research in Linguistics and Lexicography20129108
2811International Journal of Research in Medical and Basic Sciences20129109
2812International Journal of Research in Social Sciences20071495
2813International Journal of Research In Social Sciences (IJRSS)10052715
2814International Journal of Research Reviews in Applied Sciences10023726
2815International Journal of Research Studies in Biosciences (IJRSB)10040932
2816INTERNATIONAL JOURNAL OF RESEARCH STUDIES IN EDUCATION10062669
2817International Journal of Research Studies in Language Learning10047428
2818International Journal of Research Studies in Management10066172
2819International Journal of Risk and Contingency Management20094498
2820International Journal of Security and Its Applications10057234
2821International journal of self help & self care10013425
2822International Journal of Service Science, Management, Engineering, and Technology10081677
2823International Journal of Sexuality and Gender Studies20129110
2824International Journal of Signal Processing Systems20073639
2825International Journal of Signal Processing, Image Processing and Pattern Recognition10050876
2826International Journal of Smart Grid and Clean Energy10054017
2827International Journal of Smart Home10059908
2828International Journal of Social Entrepreneurship and Innovation20129111
2829International Journal of Social Science Studies10036771
2830International Journal of Social Sciences20129112
2831International Journal of Social Sciences & Humanities (IJSSH)20129113
2832International Journal of Social Sciences and Education (IJSSE)10047474
2833International Journal of Social Work and Human Services Practice20129114
2834International Journal of Social, Behavioral, Educational, Economic, Business and Industrial Engineering10061299
2835International Journal of Soft Computing10034130
2836International Journal of Software Engineering and Its Applications10053723
2837International Journal of Spatio-Temporal Data Science (IJSTDS)20129115
2838International Journal of Speech Technology39741
2839International Journal of Sport and Exercise Science20129116
2840International Journal of Sport Management, Recreation and Tourism20129117
2841International Journal of Sports and Exercise Medicine10082485
2842International Journal of Sports Science10064981
2843International Journal of Sports Science and Engineering20129118
2844International Journal of Statistics and Applications10051838
2845International Journal of Statistics and Probability10050321
2846International Journal of Stem Cells10049352
2847International Journal of Strategic Business Alliances10087615
2848International Journal of Strategic Technology and Applications20129119
2849International Journal of Structural Analysis and Design20129120
2850International Journal of Structural and Civil Engineering Research (IJSCER)10067667
2851International Journal of Supply Chain and Operations Resilience10082025
2852International Journal of Supply Chain Management10065659
2853International Journal of Surgery Case Reports (IJSCR)10047683
2854International Journal of Surgical Investigation10078167
2855International Journal of Sustainable Agricultural Research20087388
2856International Journal of Sustainable Development & World Policy20094765
2857International Journal of Sustainable Energy and Environmental Research20129121
2858International Journal of Sustainable Strategic Management (IJSSM)10030780
2859International Journal of Systems Signal Control and Engineering Applications10080167
2860International Journal of Technology and Development Studies10080407
2861International Journal of Technology and Engineering Education20129122
2862International Journal of Technology and Inclusive Education (IJTIE) / International Journal of Technology and Inclusive Education (IJTIE)20129123
2863International Journal of Technology in Education (IJTE)20093499
2864International Journal of Technology Transfer and Commercialisation10016786
2865International Journal of Technology, Knowledge and Society20120378
2866International Journal of Technology, Modeling and Management10016145
2867International Journal of Telemedicine and Clinical Practices20085763
2868International journal of textile science10084011
2869International Journal of the Linguistic Association of the Southwest20129124
2870International Journal of Theoretical and Mathematical Physics20074692
2871International Journal of Tourism Management10017628
2872International Journal of Trade, Economics and Finance10051004
2873International journal of traffic and transportation engineering20129125
2874International Journal of Transport Management10078860
2875International Journal of Transportation10043572
2876International Journal of Trauma Nursing10076472
2877International Journal of Trend in Scientific Research and Development10083238
2878International Journal of Tumor Therapy20129126
2879International Journal of Turkish Studies10049567
2880International Journal of u- and e- Service, Science and Technology10029289
2881International Journal of UbiComp10034105
2882International Journal of UNESCO Biosphere Reserves20129127
2883International Journal of User-Driven Healthcare20129128
2884International Journal of Veterinary Sciences Research20129129
2885International Journal of Virology and Molecular Biology10086286
2886International Journal of Virtual Technology and Multimedia (IJVTM)10029794
2887International Journal of Visual Design (IJVD)10081084
2888International Journal of Volleyball Research20129130
2889International Journal of Web Services Practices (IJWSP)20129131
2890International Journal of Welsh Writing in English20129132
2891International Journal of Zoological Research10034118
2892International Journal on Advances in Life Sciences10049625
2893International Journal on Biomedicine and Healthcare20129133
2894International Journal on Communications Antenna and Propagation10054907
2895International Journal on Energy Conversion (IRECON)20066031
2896International Journal on Governmental Financial Management20129134
2897International Journal on Grey Literature20129135
2898International Journal on Information Systems and Management in Creative eMedia20129136
2899International Journal on Social and Education Sciences20125566
2900International Journal on Transport Development and Integration20094687
2901International Journal Quality and innovation10088021
2902International Labor Rights Case Law10051845
2903International Letters of Natural Sciences (ILNS)10059141
2904International Letters of Social and Humanistic Sciences10047023
2905Management International (MI) / International Management (IM)10050406
2906International Mathematical Forum10022773
2907International Medieval Bibliography20129138
2908International Newsletter on Rock Art20129139
2909International NGO Journal10033453
2910International Ocean Systems10076475
2911International Politics Reviews10069883
2912International Polymer Science and Technology1142769
2913International Refereed Academic Social Sciences Journal20129140
2914Uluslararası Hakemli Beşeri ve Akademik Bilimler Dergisi (UHBAB) / International Refereed Journal of Humanities and Academic Sciences (UHBAB)20131280
2915Akademik Bakys / International Refereed Journal of Social Sciences Academic Sight10086562
2916Stosunki Miedzynarodowe / International Relations10072499
2917International Relations and Diplomacy10035841
2918International Research Journal of Business Studies20079226
2919International Research Journal of Environmental Sciences10034817
2920International Research Journal of Finance and Economics10021297
2921International Research Journal of Public and Environmental Health20111195
2922International Review of Aerospace Engineering (IREASE)10030052
2923International Review of Automatic Control10030146
2924International Review of Civil Engineering (IRECE)10081382
2925International Review of Electrical Engineering (IREE)42241
2926International Review of Management20129145
2927International Review of Management and Business Research (IRMBR)10034199
2928International Review of Modern Sociology20129146
2929International Review of Social Sciences and Humanities10084442
2930Revue Internationale des Services de Santé des Forces Armées / International Review of the Armed Forces Medical Services10024276
2931International Review on Computers and Software (IRECOS)10017251
2932International Review on Modelling and Simulations (IREMOS)10039828
2933International Seminars in Pediatric Gastroenterology and Nutrition20129147
2934International Socialism10050135
2935International Sportmed Journal10007048
2936International Sports Studies (ISS)10072917
2937International Studies10089087
2938International Studies in Educational Administration10068894
2939International studies in philosophy10001483
2940International Tax Review10063612
2941International Trade by Commodities Statistics20129149
2942International Transfer Pricing Journal10063393
2943International Transport Forum (ITF) Discussion Papers20129150
2944International Voices in Biblical Studies (IVBS)20129151
2945International Water Power and Dam Construction10030054
2946International yearbook of nephrology10001484
2947Internationella Studier20129154
2948Internet Banking & Commerce10024510
2949Internet Encyclopedia of Philosophy10020895
2950Internet Gaming International20129155
2951Internet Journal of Medical Update (IJMU)10068062
2952Internet journal of orthopedic surgery and related subjects20129156
2953Internet Reference Services Quarterly10076485
2954Internetodontologi.se20129157
2955INTERSECTIONALITIES: A GLOBAL JOURNAL OF SOCIAL WORK ANALYSIS, RESEARCH, POLITY, AND PRACTICE20065714
2956Intertexts: A Journal of Comparative Literature and Theoretical Reflection10022728
2957Intervalles20129158
2958Interventional Cardiology10036141
2959Interventional Cardiology Newsletter20129159
2960Interventionen. Zeitschrift für Verantwortungspädagogik20129160
2961Interventions and Adaptive Reuse20129161
2962INTI: Revista de literatura hispánica10078864
2963Invasion and Metastasis2142
2964Invenio20129164
2965Invertebrate Zoology10065507
2966Investigación Clínica y Farmacéutica20129166
2967Investigationes Linguisticae10070378
2968Invisible Culture: An Electronic Journal for Visual Culture20129167
2969In-VIVO - The Business and Medicine Report20129168
2970Involve. A Journal of Mathematics10020068
2971IOSR Journal of Engineering10069929
2972IOSR Journal of Nursing and Health Science10068739
2973Iowa Journal of Cultural Studies20129169
2974Iowa Review : literary quarterly20129170
2975Ippologia (Cremona)10000834
2976Iranian journal of clinical infectious diseases20081529
2977Iranian journal of health, safety and environment10062085
2978Iranian Journal of Language Studies20129171
2979Iranian Journal of Pediatrics20095492
2980Iranian Journal of Pharmacology and Therapeutics10063643
2981Iridescent20129172
2982Irish Accounting Review20113479
2983Irish Communications Review20129173
2984Irish Literary Supplement: A Review of Irish Books10012402
2985Irish Migration Studies in Latin America20126711
2986IRS Management Review20129174
2987ISIMU: Revista sobre Oriente Próximo y Egipto en la antigüedad10065943
2988Iskusstvo kino20129175
2989Isla Flotante20129176
2990Islam et sociétés au Sud du Sahara20129177
2991Island20129178
2992Islets10023004
2993Isogloss. Open Journal of Romance Linguistics10065276
2994ISRN Applied Mathematics10031980
2995ISRN Artificial Intelligence20129179
2996ISRN Chromatography20129181
2997ISRN Civil Engineering10081090
2998ISRN Education20129182
2999ISRN Family Medicine20129183
3000ISRN Geometry20120606
3001ISRN Machine Vision20129184
3002ISRN Neurology10061498
3003ISRN Nursing20129186
3004ISRN Pediatrics20129188
3005ISRN Public Health20129190
3006ISRN Software Engineering20116332
3007ISRN surgery10082857
3008Issues in Applied Linguistics10043779
3009Issues in applied linguistics (Coventry)20129191
3010Issues in Comprehensive Pediatric Nursing20129192
3011Issues in Informing Science and Information Technology (IISIT)10050188
3012Issues in Interdisciplinary Care20129194
3013ISYP Journal on Science and World Affairs20129196
3014Itaca20129197
3015Italian Journal of Biochemistry2168
3016Italian Journal of Computational Linguistics (IJCoL)20078620
3017Italian Journal of Disability Studies20129198
3018Italian Journal of Occupational and Environmental Hygiene20129199
3019Annali d’italianistica / Italian Studies Journal10022345
3020Italica20099313
3021ITBM-RBM News (RBM News)20129200
3022ITBM-RBM, Recherche et Ingénierie Biomédicale10039149
3023IUCr Newsletter40682
3024IUFRO occasional paper20129202
3025IUP Journal of Bank Management10017169
3026I-WAYS: Digest of Electronic Commerce Policy and Regulation20129204
3027IWGIA document20129205
3028IZA Discussion Papers10059814
3029Nauchnyj zhurnal Izvestia: Herzen University Journal of Humanities & Sciences / Izvestia: Herzen University Journal of Humanities & Sciences10084656
3030Izvestiia vysshikh uchebnykh zavedenii. Matematika (Izvestija Vuzov. Mathematics)10059967
3031Izvestija Russkogo Severa20129206
3032Izvestiya Vysshikh Uchebnykh Zavedenii. Fizika2031840
3033J — Open Access Journal of Multidisciplinary Science20091349
3034J@rgonia20115313
3035JACC: Clinical Electrophysiology10055629
3036Jacket220129207
3037Jacobs Journal of Physical Rehabilitation Medicine20129209
3038Jacobs Journal of Sports Medicine20063719
3039Jadavpur Journal of Comparative Literature10062895
3040Jahrbuch der Berliner Museen10001490
3041Jahrbuch der Kinder- und Jugendliteraturforschung20129210
3042Jahrbuch Extremismus & Demokratie10060456
3043Jahrbuch für Computerphilologie20129211
3044Jahrbuch für Europäische Geschichte10004390
3045Jahrbuch für europäische Überseegeschichte20129212
3046Jahrbuch des Römisch-Germanisches Zentralmuseums Mainz / Jahrbuch RGZM10047467
3047Jakt og fiske20129214
3048James Joyce Broadsheet10027642
3049James Joyce Literary Supplement20129216
3050JAMK Journal of Health and Social Studies (JAMK-JHSS)20129217
3051Supōtsu shakaigaku kenkyū / Japan Journal of Sport Sociology20129218
3052Japanese journal of American studies20129219
3053RPG 学研究 / Japanese Journal of Analog Role-Playing Game Studies (JARPS)20129220
3054Japanese Journal of Complementary and Alternative Medicine20070228
3055Japanese Journal of Northern European Studies20129221
3056Japanese Journal of Radiological Technology10078916
3057Tokushu kyōikugaku kenkyū / Japanese Journal of Special Education Research20066083
3058Japanese Journal of Zoo and Wildlife Medicine20129222
3059JavaWorld20129223
3060Jazykovedné aktuality10039326
3061JBI Reports20129224
3062Journal of Chemical, Biological and Physical Sciences / JCBPSC10018496
3063Journal of Environmental Sciences, Computer Science and Engineering & Technology / jecet10065450
3064JELE (Journal Of English Language and Education)20129225
3065Jenda : A Journal of Culture and African Women Studies10078611
3066Jewish Studies20129226
3067Journal Of Gender, Information and Development In Africa / JGIDA20129227
3068JITTA: Journal of Information Technology Theory & Application10017240
3069John Gower Newsletter20129228
3070Jonathan Edwards Studies20129230
3071JOP. Journal of the Pancreas10017951
3072Jord og gjerning: Årbok for Norsk landbruksmuseum20129231
3073Jordens Folk20129232
3074Journal - Oklahoma Dental Association10076552
3075Journal de Réadaptation Médicale10068997
3076Revista Decifrar / Journal Decifrar20129233
3077Journal des Africanistes10027242
3078Journal des JEC10014929
3079Journal des Maladies Vasculaires2618
3080Journal Européen des Urgences10048445
3081Journal EXIT-Deutschland20064015
3082Journal for a Just and Caring Education20129234
3083Journal for Interdisciplinary Biblical Studies (JIBS)20129235
3084Journal for Language Technology and Computational Linguistics10087013
3085Journal for New Generation Sciences (JNGS)20093619
3086Journal for Nurses in Staff Development10076560
3087Journal for Quality and Participation20129236
3088Journal for the Anthropological Study of Human Movement10023424
3089Časopis za kritiko znanosti / Journal for the Critique of Science, Imagination, and New Anthropology10051720
3090Journal for the Study of British Cultures20129237
3091Journal für Ernährungsmedizin10039733
3092Journal für Hypertonie10032084
3093Journal für Menopause10005071
3094Journal Genetika1682
3095Journal of Academy for Advancement of Business Research20129238
3096Journal of Academy of Business and Economics10028786
3097Journal of Accountancy10017200
3098Journal of Accounting Case Research20129239
3099Journal of Accounting, Business and Management20129240
3100Journal of Accounting, Ethics and Public Policy10081096
3101Journal of Actuarial Practice20129241
3102Journal of Addiction Research & Therapy10036728
3103Journal of Administration & Governance20129242
3104Journal of Advanced Biotechnology and Bioengineering20129243
3105Journal of Advanced Laboratory Research in Biology10020318
3106Journal of Advanced Management Science10027673
3107Journal of Advanced Research in Applied Mathematics20121375
3108Journal of Advanced Research in Differential Equations20129244
3109Journal of Advanced Research in Dynamical and Control Systems10080184
3110Journal of Advanced Research in Management20065787
3111Journal of Advanced Research in Pure Mathematics10066464
3112Journal of Advanced Research in Scientific Computing10030693
3113Journal of Advanced Research in Statistics and Probability20129245
3114Journal of Advanced Studies in Finance10033399
3115Journal of Advances in Information Technology10059362
3116Journal of African History, Politics, and Society20129246
3117Journal of African Union Studies (JoAUS)20079237
3118Journal of Aging Science20129248
3119Journal of Aging, Humanities, and the Arts10079759
3120Journal of Agricultural Chemistry and Environment10032202
3121Journal of Agricultural Extension and Rural Development10024744
3122Journal of Agricultural Science10050361
3123Journal of Agricultural Science and Technology10014200
3124Journal of Agricultural Science and Technology: A20067679
3125Journal of Agricultural Science and Technology: B10032443
3126Journal of Agriculture and Natural Resources (JANR)20086652
3127Journal of AIDS and Clinical Research10051412
3128Journal of Alcoholism & Drug Dependence10055690
3129Journal of Algebra and Computational Applications10019647
3130Journal of Algebraic Statistics10063080
3131Journal of Allergy & Therapy10045216
3132Journal of Alternative Medicine Research20063053
3133Journal of American Physicians and Surgeons20129249
3134Mi'gug'hag nonjib / Journal of American Studies10034829
3135Journal of American Studies of Turkey20129250
3136Journal of Ancient Civilizations20129251
3137Journal of Ancient Diseases & Preventive Remedies10068412
3138Journal of Anesthesia & Clinical Research10020709
3139Journal of Anglo-Italian Studies20129253
3140Journal of Animal and Veterinary Advances10011589
3141Journal of anthropology and archaeology10034279
3142Journal of Appalachian Studies20129254
3143Journal of Applied Business Research10017208
3144Journal of Applied Christian Leadership20129255
3145Journal of Applied Ethics and Philosophy20129256
3146Journal of Applied Finance10021352
3147Journal of Applied Finance and Banking10057253
3148Journal of Applied Linguistics (JAL)10035258
3149Journal of Applied Management and Entrepreneurship10060090
3150Journal of Applied Management and Investments (JAMI)20062258
3151Journal of Applied Management Studies20129257
3152Journal of Applied Mathematics and Bioinformatics10070911
3153Journal of Applied Mathematics and Physics10031095
3154Journal of Applied Mechanical Engineering10083392
3155Journal of Applied Research in Clinical and Experimental Therapeutics10018889
3156Journal of applied sport management20066228
3157Journal of Applied Superconducivity and Electromagnetics20129258
3158Journal of Aquaculture Feed Science and Nutrition20093664
3159Journal of Aquaculture Research & Development10032837
3160Journal of Archaeology and Ancient History20129260
3161Journal of Architecture and Urbanism10029881
3162Journal of Art Crime (JAC)20116482
3163Journal of Artistic and Creative Education20129261
3164Journal of Arts and Humanities10031196
3165Journal of Asia Entrepreneurship and Sustainability10029889
3166Journal of Asian American studies20129262
3167Journal of Asian Business20129263
3168Journal of asynchronous learning networks10012925
3169Journal of Australian Indigenous Issues10025706
3170Journal of Australian Literature20129264
3171Journal of Authentic Learning20129265
3172Journal of Avant-Garde Studies20113531
3173Journal of Bacteriology & Parasitology10057093
3174Journal of Baltic Science Education10015467
3175Journal of Behavioral and Applied Management10067804
3176Journal of behavioral health20129266
3177Journal of Behavioural Economics and Social Systems (BESS)20129267
3178Journal of Beijing Institute of Technology (JBIT)10067499
3179Beijing Huagong Daxue Xuebao (Ziran Kexueban) / Journal of Beijing University of Chemical Technology10043114
3180Journal of Biblical Studies20129268
3181Journal of Biobased Materials and Bioenergy (JBMB)10007064
3182Journal of Biochemistry, Molecular Biology and Biophysics10018880
3183Journal of Biodiversity Management & Forestry (JBMF)20079497
3184Journal of Bioequivalence & Bioavailability10035162
3185Journal of Biological Regulators and Homeostatic Agents2297
3186Journal of Biomaterials and Tissue Engineering (JBT)10028392
3187Journal of Biomedical Discovery and Collaboration10079529
3188Journal of Biomedical Nanotechnology10011601
3189Journal of Biomedical Science and Engineering10020521
3190Journal of Biophysical Chemistry10084331
3191Journal of Biotechnology & Biomaterials10027806
3192Journal of Bone Metabolism10084308
3193Journal of Brief Therapy20129269
3194